Wczytuję dane...

Szlifierki kątowe

Akumulatorowa szlifierka kątowa to narzędzie, bez którego trudno wyobrazić sobie pracę w warsztacie związanym z obróbką metali czy w firmie budowlanej podejmującej się renowacji. Pozwoli wygładzić powierzchnie metalowe, zdrapać lakier i rdzę nawet w trudno dostępnych miejscach. Nadaje się również do przecinania niewielkich przekrojów metalu, betonu czy ceramiki. Nowoczesne szlifierki kątowe od renomowanych producentów, jak Makita, Metabo czy DeWALT to owoc wielu lat badań technologicznych i czerpania doświadczeń z produkcji urządzeń o dużej mocy, obsługiwanych ręcznie. Wiele spośród udogodnień ułatwiających pracę i zwiększających bezpieczeństwo, spotykanych w nowoczesnych szlifierkach, napotkać można również w ciężkich i wymagających ręcznych pilarkach spalinowych. Właśnie temu doświadczeniu szlifierki czołowych producentów zawdzięczają wyjątkowy poziom bezpieczeństwa i wygody użytkownika.

Szlifierka kątowa wolnoobrotowa

Kupując jedną z oferowanych przez nas szlifierek kątowych na baterie, mogą Państwo liczyć na takie udogodnienia jak możliwość beznarzędziowej wymiany tarczy (dzięki nakrętce szybkomocującej Metabo Quick) czy funkcja łagodnego rozruchu. Automatyczna blokada tarczy w momencie odskoku przy pierwszym zetknięciu urządzenia z materiałem pozwoli z kolei zapobiec wypadkom, w typowej sytuacji, przy której może przytrafić się utrata kontroli nad urządzeniem.

W przypadku szlifierek kątowych ogromną rolę odgrywa również możliwość dostępu do wąskich szczelin - tu niezastąpione okażą się modele o wyjątkowo wąskich, płaskich głowicach. Niektóre spośród modeli z najwyższej półki wyposażono w najnowszej generacji akumulator o ogniwach LiHD, który gwarantuje znacznie wyższą żywotność, wydajność i czas pracy niż akumulatory standardowe.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!
Promocja

Szlifierka kątowa Metabo WB 18 LTX BL 125 Quick 2x 5,2Ah MetaBox 613077650

1449,00
1890,00 zł
Oszczędzasz 441.00 zł
Rodzaj zasilania: akumulatorowe
Średnica tarczy (mm): 125
Regulacja obrotów: nie
Maksymalna prędkość obrotowa (obr/min): 9000
Napięcie zasilania (V): 18
Pojemność akumulatora (Ah): 5,2
Waga (kg): 2,5
Opakowanie: walizka systemowa