Wczytuję dane...

Zestawy combo

Dobrze wyposażony warsztat to wysoki komfort pracy, możliwość wykonywania wielu złożonych prac w sposób efektywny i z dużą satysfakcją. Podczas wyboru elektronarzędzi warto wybierać te sprawdzonych i polecanych producentów. Dzięki temu ma się gwarancję trwałych i niezawodnych urządzeń, które będą pracować z największą wydajnością przez wiele lat.

Zestawy narzędzi - combo

Zestawy combo dostępne w naszym sklepie internetowym wyróżniają się wysoką jakością i sprawnością. Każdy zestaw mobilny wykonany jest ze sprawdzonych i trwałych materiałów konstrukcyjnych. Praca z zestawami jest w pełni bezpieczna, a przede wszystkim wygodna i szybka. Wśród szerokiej oferty asortymentu dostępne są zestawy combo takich marek jak: DeWalt, Flex, MAKITA, METABO, Milwaukee czy Stanley. Dzięki różnym konfiguracjom zestawów każdy klient znajdzie produkt, który w pełni spełni jego oczekiwania i potrzeby.

Zestawy combo, co zawierają?

Zestawy combo w zależności od konfiguracji mogą składać się z dwóch do siedmiu różnych narzędzi i akcesoriów. W zależności od marki zestaw może zawierać wiertarko-wkrętarkę z udarem, zakrętarkę udarową, wkrętarkę, szlifierkę kątową, młotowiertarkę, pilarkę tarczową, piłę szablastą czy wyrzynarkę. Do elektronarzędzi dołączone są akumulatory oraz wygodna torba narzędziowa lub walizka, która pomieści wszystkie elementy zestawu i zapewni do nich łatwy dostęp. Ponadto dzięki niej nic się nie zgubi i wszystko będzie zawsze poukładane oraz gotowe do pracy. Zestaw elektronarzędzi combo to oszczędność pieniędzy i czasu, które dodatkowo przekładają się na bardziej sprawną i wydajniejszą pracę.

Wygodna praca- zestawy mobilne

Zestaw mobilny to gwarancja wygodnej i komfortowej pracy niezależnie od warunków. Dzięki zestawom combo można wykonywać różnorodne prace budowlane i remontowe. Zestawy mobilne sprawdzą się nie tylko amatorom domowych remontów, ale także w profesjonalnej pracy. Elektronarzędzia akumulatorowe nie wymagają podłączenia do sieci, nie są uzależnione od dostaw prądu, dlatego są idealne np. do nowych budynków, w których nie ma jeszcze przyłączenia do sieci elektrycznej. Wszystkie zestawy mobilne wyposażone są w ładowarki, ponadto w zestawach combo znajduje się kilka akumulatorów, dlatego nie ma obaw o to, że urządzenie nagle przestanie działać i trzeba będzie czekać, aż akumulator się naładuje.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów