Wczytuję dane...

Wiertarki i Wkrętarki sieciowe

Wiertarka i wkrętarka to uniwersalne elektronarzędzia, które wykorzystuje się na każdej budowie, w warsztatach i w domach podczas remontu czy skręcania mebli. Szeroka oferta produktów o zróżnicowanych parametrach technicznych pozwala znaleźć model dopasowany do potrzeb i preferencji każdego użytkownika. Wszelkie prace budowlane, remontowe czy montażowe z wykorzystaniem dobrej jakości wiertarki lub wkrętarki to oszczędność czasu i energii oraz gwarancja niezawodnej pracy przez lata. Podczas wyboru odpowiedniego modelu wiertarki lub wkrętarki warto wziąć pod uwagę najważniejsze parametry urządzenia.

Wiertarka udarowa sieciowa - dla profesjonalistów

Sieciowa wiertarka udarowa pozwala na wykonywanie zaawansowanych prac budowlano-remontowych. Wiertarki dla profesjonalistów poradzą sobie z najtrudniejszymi zadaniami. To urządzenia przystosowane są do długotrwałej pracy pod pełnym obciążeniem. Dzięki ruchowi obrotowemu wiertła i ruchom posuwisto-zwrotnym możliwe jest wiercenie we wszystkich twardych materiałach (cegła, beton, etc.). Zasilanie sieciowe pozwala na pracę nieograniczoną w czasie. Sieciowa wiertarka udarowa polecana jest zarówno Klientom indywidualnym, jak i profesjonalnym firmom budowlano-remontowym.

Zalety rozwiązania - sieciowe wiertarko-wkrętarki

Sieciowa wkrętarko-wiertarka to bardzo uniwersalne narzędzie, które umożliwia wykonywanie wielu prac takich jak: skręcanie mebli, wiercenie dziur w ścianach czy w drewnie. Sieciowe zasilanie pozwala na pracę nieograniczoną w czasie. Dodatkowo sieciowa wkrętarko-wiertarka ma z reguły wyższą moc niż modele akumulatorowe oraz wyższy moment obrotowy, czyli z większą siłą będzie wkręcać śruby, a także wiercić otwory. Sieciowa wkrętarko-wiertarka sprawdzi podczas niewielkich prac montażowych, jak i bardziej zaawansowanych remontów. Sieciowa wkrętarko-wiertarka, która ma dużą moc, poradzi sobie także z wierceniem otworów w twardych powierzchniach takich jak metal, cegła czy beton.

Wiertarka sieciowa jedno- czy dwubiegowa?

Wiertarki sieciowe dzielą się na jedno- i dwubiegowe. Typ wiertarki powinien być dostosowany do prac, jakie ma dane urządzenie wykonywać. Bardzo często wiertarka nie jest wykorzystywana wyłącznie do wiercenia dziur w twardych powierzchniach, a do prac takich, jak mieszanie farb, zapraw, klejów, wycinanie otworów albo nawet jako wkrętarka do mnie odpowiedzialnych prac montażowych. W takiej sytuacji zdecydowanie warto wybrać wiertarkę dwubiegową. Pierwszy bieg ma niższe obroty, ale większą moc, drugi bieg jest idealny do wiercenia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów