Wczytuję dane...

Szlifierki

Markowe szlifierki to podstawowe narzędzia wykorzystywane do prac remontowo-budowlanych. Stosowane są one niemal przez wszystkich specjalistów zajmujących się obróbką drewna, metalu lub betonu. Dysponujemy w ofercie naszego sklepu wieloma modelami o zróżnicowanych parametrach, dzięki czemu każdy znajdzie asortyment dostosowany do indywidualnych oczekiwań. 

Szlifierka zasilana sieciowo to komfort pracy

Wykorzystując szlifierki zasilane sieciowo, użytkownik zawsze ma pewność, że pracuje ona na pełnych obrotach i nie dojdzie do sytuacji, w której zauważy spadki mocy. Po podłączeniu ich do źródła prądu można przejść do realizacji zadania, bez obaw o konieczność wymiany akumulatora. Ułatwi to wykonywanie powierzonych czynności, gdyż specjalista będzie mógł maksymalnie skupić się na szczegółach projektu.

Szlifierka zasilana sieciowo wymaga jedynie stałego dostępu do energii elektrycznej 230V. Wystarczy podłączyć ją do prądu, sprawdzić stan zamontowanych tarcz oraz zabezpieczeń i można przejść do działania.

Szlifierki elektryczne - jaki rodzaj wybrać?

Biorąc pod uwagę, że szlifierka powinna znaleźć się w każdym domu i firmie, musi ona zapewniać uniwersalność. W naszym sklepie znajdziecie szlifierki proste, linearne, kątowe i stołowe. Która z nich będzie najlepszym zakupem? To zależy od zastosowań i potrzeb. 

W zestawach narzędziowych prywatnych majsterkowiczów najczęściej można spotkać szlifierki kątowe lub proste. Są to lekkie i mobilne urządzenia, dzięki którym można szlifować, polerować, ciąć lub grawerować drewno, metal i beton – w zależności od tego, w jaką tarczę zostanie wyposażona dana szlifierka elektryczna. Fachowcy, stolarze, czy chociażby rzemieślnicy będą dodatkowo potrzebować w swoich pracowniach również takich konstrukcji jak szlifierka elektryczna linearna lub stołowa. Linearna szlifierka zasilaniasieciowo to sprzęt do wydajnej pracy z profilami, poręczami lub wręgami. 

Szlifierki, wybierz model idealny!

Czy doskonała szlifierka w ogóle istnieje? Wybierając wyposażenie przygotowane przez renomowanych producentów, na pewno znajdziesz produkt spełniający wszystkie wymagania. Wysokogatunkowe komponenty, niezawodność i funkcjonalność gwarantują wieloletnią wytrzymałość i maksymalny poziom zadowolenia z inwestycji. Świetnym przykładem jest m.in. szlifierka o dużej mocy posiadająca system regulacji obrotów, wyrzucania pyłów w bok i kompatybilne akcesoria poprawiające komfort pracy.

Wszystkie szlifierki zaprojektowane i wykonane przez profesjonalne marki posiadają systemy zabezpieczeń przeciw ewentualnym pęknięciom lub nadmiernemu zużyciu tarczy, czy chociażby zanikowi napięcia.

Wybierając szlifierki elektryczne dostępne w naszym sklepie, każdy Klient otrzymuje nowy i oryginalny asortyment wolny od wad. Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia, co zespół specjalistów naszego sklepu przygotował z myślą o Waszych potrzebach.

Jeśli jesteś zainteresowany profesjonalnym sprzętem sprawdź szlifierki Metabo.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów