Wczytuję dane...

Narzędzia pneumatyczne

Przygotowaliśmy w tej kategorii wysokiej klasy narzędzia pneumatyczne przystosowane zarówno do potrzeb profesjonalnych fachowców, jak i użytkowników prywatnych. Postawiliśmy na sprawdzone rozwiązania zapewniające maksymalny poziom zadowolenia i połączyliśmy je z najlepszymi cenami. Chcecie się o tym przekonać? Zapraszamy serdecznie do sprawdzenia, co mamy do zaoferowania w tej kategorii.

Kompleksowa oferta narzędzi pneumatycznych

Dbając o zadowolenie naszych Klientów, przygotowaliśmy pneumatyczne narzędzia dostosowane do potrzeb każdego specjalisty. Dysponujemy zarówno pojedynczymi produktami, częściami, urządzeniami oraz akcesoriami, jak i całymi zestawami skompletowanymi przez producentów. Dzięki temu niezależnie od wielkości Waszego warsztatu każdy znajdzie niezbędne elementy wyposażenia w atrakcyjnych cenach.

Posiadamy m.in.: 

  • kompresory,

  • wytrzymałe szlifierki odporne na przeciążenia,

  • pistolety wydmuchowe do czyszczenia lub suszenia trudno dostępnych miejsc,

  • klucze pneumatyczne umożliwiające wymianę nasadek.

Zachęcamy również do sprawdzenia zestawów, które dostępne są w świetnych cenach.

Dlaczego narzędzia pneumatyczne?

Niemal każdy specjalista, który miał okazję używać narzędzi pneumatycznych, z pewnością docenia ich zalety. Pneumatyka charakteryzuje się dużą mocą i wydajnością. Gwarantuje także wysoki poziom odporności na uszkodzenia (w tym mechaniczne) i przeciążenia. 

Ogromną zaletą narzędzi pneumatycznych jest też brak kontaktu z energią elektryczną. Realizując zadanie w pomieszczeniach lub miejscach, w których panuje wyczuwalna wilgoć lub znajdują się łatwopalne ciecze (lub gaz), nie ma ryzyka zapłonu spowodowanego iskrzeniem prądu. Pneumatyka jest bardzo często wykorzystywana w górnictwie, gazownictwie i produkcji lub przetwórstwie.

Ponadto silniki narzędzi pneumatycznych są odporne na przeciążenia. Można więc pozwolić sobie na ich długą eksploatację, używając mocy znamionowej. Dzięki temu maksymalizacja tempa pracy będzie satysfakcjonująca i bezpieczna dla pracowników. 

Pneumatyka – narzędzia dla każdego

Niezależnie, czy jesteś profesjonalistą w dziedzinie mechaniki lub budownictwa, czy posiadasz niewielki hobbystyczny warsztat – narzędzia pneumatyczne są niezbędne do wydajnej realizacji zadań. 
Dzięki 25-letniemu doświadczeniu w branży poznaliśmy potrzeby naszych Klientów. Oferujemy więc nowe i oryginalne produkty od najlepszych producentów na rynku. Pneumatyka zapewnia interesujące możliwości, poprawę wydajności pracy i wieloletnią niezawodność. Warto więc rozważyć zakup, który zapewni Wam lub Waszym pracownikom najwyższy poziom jakości. Narzędzia pneumatyczne nie mają przed nami żadnych tajemnic. Sami przekonajcie się o tym z ofertą dostępną w Seger.pl.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Minikompresor Makita DMP180Z 18V

269,00
Rodzaj zasilania: akumulatorowe
Napięcie zasilana (V): 18
Typ: bezolejowy
Ciśnienie maksymalne (bar): 8,3
Wydajność teoretyczna (l/min): 12
Waga (kg): 1,4