Wczytuję dane...

Młotowiertarki akumulatorowe

Młotowiertarki to urządzenia, które służą do wiercenia dziur w twardych powierzchniach czy do dłutowania. Są niezbędnym narzędzie podczas każdego remontu czy innej pracy budowlanej. Sprzęt polecany profesjonalistom i amatorom. Zachęcamy do zapoznania się z naszą całą ofertą. 

Zalety - młotowiertarka akumulatorowa z opcją kucia

Młotowiertarka akumulatorowa z opcją kucia to szereg zalet dla użytkownika. Pozwala nie tylko wykonać dziurę w twardej powierzchni czy dłutować, ale także jest przydatna, kiedy trzeba zburzyć ścianę. Sprawdzi się podczas robienia bruzd pod kable elektryczne. Niewątpliwą zaletą modeli akumulatorowych jest możliwość pracy w dowolnym miejscu niezależnie od dostępu do energii elektrycznej. Z powodzeniem można wykonywać wszelkie prace remontowe w miejscach, które nie są podłączone do sieci elektrycznej. Ponadto młotowiertarki akumulatorowe nie są ograniczone przewodem, dzięki czemu zwiększa się komfort pracy.

Młotowiertarka akumulatorowa, jakie ma opcje?

W zależności od modelu i producenta młotowiertarki akumulatorowe mogą być wyposażone w udar i w opcję kucia. Zastosowanie udaru w tego typu urządzeniach znacząco ułatwia wykonywaną pracę. Dzięki niemu można prościej pracować z twardą i trudną powierzchnią. Młotowiertarki udarowe z opcją kucia mogą pracować w trzech trybach: z udarem, bez udaru, kucie. Młotowiertarki mogą mieć także opcję redukcji drgań. Ma to duże znaczenie w przypadku długotrwałego użytkowania. Podczas wyboru młotowiertarki warto zwrócić uwagę, czy ma ona funkcję regulacji liczby obrotów, aby móc ją dopasować do rodzaju materiału, z którym się pracuje oraz możliwość zmiany kierunku obrotów, co jest przydatne, jeżeli urządzenie ma być wykorzystywane także jako zwykła wiertarka.

Jak wybrać młotowiertarkę z opcją kucia?

Młotowiertarka akumulatorowa sprawdzi się podczas każdej, nawet najcięższej pracy remontowej. Wiercenie otworów w ścianach, metalu, drewnie, skuwanie ścian, kafelek czy posadzki to żaden problem. Wybór młotowiertarki powinien być dostosowany do zakresu prac, jakie dane urządzenie ma wykonywać. Podczas zakupu narzędzia należy zwracać uwagę przede wszystkim na uchwyt na SDS oraz energię pojedynczego udaru. Do lekkich prac remontowych wystarczy dość lekka młotowiertarka akumulatorowa, której energia pojedynczego udaru wynosi 1,5-5 J. Do cięższych czynności jak skuwanie tynków, płytek potrzeba cięższego modelu o energii pojedynczego udaru nawet do 18 J.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Zestaw COMBO DeWALT DCD796, DCG405, DCH133 2x 5.0Ah DCK3.4

2385,00
Rodzaj zasilania: akumulatorowe
Napięcie zasilania (V): 18
Ilość urządzeń : 3
Ilość akumulatorów: 2
Pojemność akumulatora (Ah): 5,0
Walizki systemowe: tak
Ilość walizek systemowych: 1
Silnik bezszczotkowy: tak
Produkt niedostępny!
Powiadom mnie o dostępności

Zestaw COMBO DeWALT DCK3.5B 18V DCD796, DCG405, DCH273 2x 5.0Ah

2825,00
Rodzaj zasilania: akumulatorowe
Napięcie zasilania (V): 18
Ilość urządzeń : 3
Ilość akumulatorów: 2
Pojemność akumulatora (Ah): 5,0
Walizki systemowe: tak
Ilość walizek systemowych: 1
Silnik bezszczotkowy: tak