Wczytuję dane...

Szlifierki akumulatorowe

Szlifierki akumulatorowe to szeroka kategoria urządzeń, które przydadzą się wszechstronnej ekipie remontowej, niezbędnych w każdym warsztacie naprawczym czy ciesielskim. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo akumulatorowe szlifierki kątowe, oscylacyjne, mimośrodowe, delta i proste - wyłącznie renomowanych producentów. Ich doświadczenie to dla użytkowników urządzeń gwarancja niezawodności i ergonomicznego wzornictwa, które zapewni pracę bezpieczną i wygodną. Nowoczesna, markowa szlifierka akumulatorowa to urządzenie bezpieczne, lekkie i łatwe w obsłudze.


Jedną z ważnych funkcji nowoczesnej szlifierki z najwyższej półki jest system odprowadzania pyłu i opiłków, co zwiększa wygodę pracy, przeciwdziała chorobom i pozwala na bieżąco kontrolować stan wykończenia pracy.

W nowoczesnej szlifierce kątowej, która służyć może nie tylko do szlifowania, ale również i przerzynania twardych materiałów, bardzo ważną rolę pełnią zabezpieczenia przed ewentualną utratą kontroli nad urządzeniem, jak np. funkcja łagodnego rozruchu.


Urządzenia akumulatorowe mają nad sieciowymi przewagę wynikającą z mobilności, nie są jednak wolne od wad - każdy akumulator ma wszak ograniczoną pojemność. Ciekawą opcją dodatkowego wyposażenia może być zatem zastępujący akumulator wkład sieciowy plug it, dostępny w niektórych modelach. Niektóre z urządzeń oferowane są również w komplecie z akumulatorami najnowszej generacji opartymi na ogniwach LiHD, które pozwolą na długą pracę bez doładowania

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Zestaw COMBO DeWALT DCD796, DCG405, DCH133 2x 5.0Ah DCK3.4

2365,00
Rodzaj zasilania: akumulatorowe
Napięcie zasilania (V): 18
Ilość urządzeń : 3
Ilość akumulatorów: 2
Pojemność akumulatora (Ah): 5,0
Walizki systemowe: tak
Ilość walizek systemowych: 1
Silnik bezszczotkowy: tak
Produkt dostępny!

Szlifierka kątowa Metabo W 18 L 9-125 QUICK 602249850

489,00
Rodzaj zasilania: akumulatorowe
Średnica tarczy (mm): 125
Regulacja obrotów: nie
Maksymalna prędkość obrotowa (obr/min): 8500
Napięcie zasilania (V): 18
Waga (kg): 1,6
Opakowanie: walizka systemowa
Produkt dostępny!

Szlifierka kątowa Metabo W 18 LT BL 11-125 18V 613052510

1249,00
Rodzaj zasilania: akumulatorowe
Średnica tarczy (mm): 125
Regulacja obrotów: nie
Maksymalna prędkość obrotowa (obr/min): 10000
Napięcie zasilania (V): 18
Pojemność akumulatora (Ah): 4,0
Waga (kg): 1,8
Opakowanie: walizka systemowa