Wczytuję dane...

Szlifierki akumulatorowe

Szlifierki akumulatorowe to szeroka kategoria urządzeń, które przydadzą się wszechstronnej ekipie remontowej, niezbędnych w każdym warsztacie naprawczym czy ciesielskim. W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo akumulatorowe szlifierki kątowe, oscylacyjne, mimośrodowe, delta i proste - wyłącznie renomowanych producentów. Ich doświadczenie to dla użytkowników urządzeń gwarancja niezawodności i ergonomicznego wzornictwa, które zapewni pracę bezpieczną i wygodną. Nowoczesna, markowa szlifierka akumulatorowa to urządzenie bezpieczne, lekkie i łatwe w obsłudze.


Jedną z ważnych funkcji nowoczesnej szlifierki z najwyższej półki jest system odprowadzania pyłu i opiłków, co zwiększa wygodę pracy, przeciwdziała chorobom i pozwala na bieżąco kontrolować stan wykończenia pracy.

W nowoczesnej szlifierce kątowej, która służyć może nie tylko do szlifowania, ale również i przerzynania twardych materiałów, bardzo ważną rolę pełnią zabezpieczenia przed ewentualną utratą kontroli nad urządzeniem, jak np. funkcja łagodnego rozruchu.


Urządzenia akumulatorowe mają nad sieciowymi przewagę wynikającą z mobilności, nie są jednak wolne od wad - każdy akumulator ma wszak ograniczoną pojemność. Ciekawą opcją dodatkowego wyposażenia może być zatem zastępujący akumulator wkład sieciowy plug it, dostępny w niektórych modelach. Niektóre z urządzeń oferowane są również w komplecie z akumulatorami najnowszej generacji opartymi na ogniwach LiHD, które pozwolą na długą pracę bez doładowania

Sortuj według:
Wyświetl po produktów