Wczytuję dane...

Pilarki spalinowe

 Pilarka spalinowa

Urządzenie o najwyższej mocy w swojej kategorii, stworzone do profesjonalnych zastosowań w leśnictwie i do najbardziej wymagających zadań, takich jak przerzynanie dużych pni. Piły spalinowe napędza silnik zasilany mieszanką benzyny i oleju, są zatem autonomiczne i można ich używać z dala od źródeł zasilania - zbiornik paliwa można bowiem w każdej chwili uzupełnić. W ofercie naszego sklepu odnajdą Państwo pilarki o mocy sięgającej 6,5 KM.

Im większa moc silnika, tym większym obciążeniom podczas pracy muszą sprostać ręce operatora. Tym bardziej istotną rolę pełnią rozwiązania ułatwiające pracę. Każdy z producentów stara się przede wszystkim, by piła spalinowa efektywnie minimalizowała drgania wytwarzane przez urządzenie poprzez system antywibracyjny. Innym istotnym udogodnieniem, którym charakteryzują się nowoczesne piły łańcuchowe spalinowe, jest funkcja łagodnego rozruchu. W momencie rozruchu urządzenia, operator skorzystać może z mechanizmu dekompresji komory spalania, dzięki któremu uruchomienie silnika, które wymaga silnego pociągnięcia linki rozrusznika, staje się łatwiejsze. Rozruch ułatwiają też w niektórych modelach mechanizmy amortyzacji linki.

Piła spalinowa

Ogromne znaczenie dla komfortu pracy ma również stabilność pracy silnika i możliwości sterowania jego pracą. Blokada półgazu zapewnia lepszą kontrolę nad pracą motoru. Jego dobre parametry i efektywny system chłodzenia to gwarancja długiej żywotności pilarki spalinowej. Warto tu zatem postawić na doświadczenie i renomę producenta.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Pilarka spalinowa Makita EA4300F38C 3.0KM

1444,00
Rodzaj zasilania: spalinowe
Moc (W): 2200
Długość prowadnicy (cm): 38
Waga (kg): 4,9
Beznarzędziowe napinanie łańcucha: nie
Podziałka łańcucha (cala): 0,325
Moc silnika spalinowego (KM): 3,0
Produkt dostępny!
Promocja

Spalinowa pilarka łańcuchowa Makita EA5600F45D 4,1 KM

1879,00
2190,00 zł
Oszczędzasz 311.00 zł
Rodzaj zasilania: spalinowe
Moc (W): 3000
Długość prowadnicy (cm): 45
Waga (kg): 5,8
Beznarzędziowe napinanie łańcucha: nie
Podziałka łańcucha (cala): 0,325
Moc silnika spalinowego (KM): 4,1
Produkt dostępny!

Pilarka spalinowa Oleo Mac GS 411 - 2,9 KM + Gratis !

1769,00
Rodzaj zasilania: spalinowe
Moc (W): 2100
Długość prowadnicy (cm): 41
Waga (kg): 4,4
Beznarzędziowe napinanie łańcucha: nie
Podziałka łańcucha (cala): 0,325
Moc silnika spalinowego (KM): 2,9