Wczytuję dane...

Pilarki Łańcuchowe

Piły łańcuchowe, odpowiednia piła do drewna spalinowa dla Ciebie

W ofercie sklepu Seger.pl znajdą Państwo pilarki łańcuchowe odpowiednie dla pełnej gamy zastosowań - od amatorskich prac w przydomowym ogrodzie i przy obróbce drewna na opał, aż po pełen zakres prac w leśnictwie. Praca z piłą tarczową to zadanie wymagające odpowiedniego przygotowania i rozwagi, a także sprzętu, który gwarantuje stabilność i budzi zaufanie. Każde z oferowanych przez nas urządzeń zapewnia poziom mocy silnika odpowiedni do deklarowanych zastosowań, a także wszelkie zabezpieczenia niezbędne do bezpiecznej i komfortowej pracy w każdych warunkach.

Firmom z sektora leśnego oferujemy pilarki łańcuchowe z napędem spalinowym o najwyższej mocy silnika. Dzięki autonomicznemu źródłu zasilania, piła spalinowa stworzona jest do pracy w otwartym terenie z dala od linii elektrycznych, a duże osiągi silnika zagwarantują szybki postęp prac przy dużych gabarytach pni. Komfort pracy pilarka tego rodzaju zawdzięcza systemom minimalizacji drgań oraz ułatwienia rozruchu.

Piła spalinowa do gałęzi

W pracach ogrodniczych, gdzie wysoka moc urządzenia nie gra już tak dużej roli, praktyczne zastosowanie znajdują lekkie i poręczne piły łańcuchowe elektryczne, zasilane prądem z sieci. Tego rodzaju piła jest przyjazna dla środowiska i wygodniejsza w użyciu niż większe modele spalinowe, dlatego bez obaw mogą z niej korzystać również mniej doświadczeni operatorzy. Alternatywą dla pilarek podłączonych do gniazdka jest piła łańcuchowa akumulatorowa, która zapewnia kilkadziesiąt minut pracy na pojedynczym akumulatorze.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Pilarka spalinowa Oleo Mac GS 411 - 2,9 KM + Gratis !

1799,00
Rodzaj zasilania: spalinowe
Moc (W): 2100
Długość prowadnicy (cm): 41
Waga (kg): 4,4
Beznarzędziowe napinanie łańcucha: nie
Podziałka łańcucha (cala): 0,325
Moc silnika spalinowego (KM): 2,9