Wczytuję dane...

Pilarki Łańcuchowe

Piły łańcuchowe

W ofercie sklepu Seger.pl znajdą Państwo pilarki łańcuchowe odpowiednie dla pełnej gamy zastosowań - od amatorskich prac w przydomowym ogrodzie i przy obróbce drewna na opał, aż po pełen zakres prac w leśnictwie. Praca z piłą tarczową to zadanie wymagające odpowiedniego przygotowania i rozwagi, a także sprzętu, który gwarantuje stabilność i budzi zaufanie. Każde z oferowanych przez nas urządzeń zapewnia poziom mocy silnika odpowiedni do deklarowanych zastosowań, a także wszelkie zabezpieczenia niezbędne do bezpiecznej i komfortowej pracy w każdych warunkach.

Firmom z sektora leśnego oferujemy pilarki łańcuchowe z napędem spalinowym o najwyższej mocy silnika. Dzięki autonomicznemu źródłu zasilania, piła spalinowa stworzona jest do pracy w otwartym terenie z dala od linii elektrycznych, a duże osiągi silnika zagwarantują szybki postęp prac przy dużych gabarytach pni. Komfort pracy pilarka tego rodzaju zawdzięcza systemom minimalizacji drgań oraz ułatwienia rozruchu.


Wpracach ogrodniczych, gdzie wysoka moc urządzenia nie gra już tak dużej roli, praktyczne zastosowanie znajdują lekkie i poręczne piły łańcuchowe elektryczne, zasilane prądem z sieci. Tego rodzaju piła jest przyjazna dla środowiska i wygodniejsza w użyciu niż większe modele spalinowe, dlatego bez obaw mogą z niej korzystać również mniej doświadczeni operatorzy. Alternatywą dla pilarek podłączonych do gniazdka jest piła łańcuchowa akumulatorowa, która zapewnia kilkadziesiąt minut pracy na pojedynczym akumulatorze.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów