Wczytuję dane...

Pilarki elektryczne

Pilarka elektryczna to niezbędne narzędzie w pracy ogrodniczej, a także cenny nabytek dla każdego, kto ambitnie podchodzi do zagospodarowania ogrodu. Przyda się również tym, którzy chętnie korzystają w domu z opalanego drewnem kominka. Tym z Państwa, którzy prace ogrodnicze i ciesielskie wykonują z reguły w pobliżu źródeł prądu, polecamy szeroki wybór pilarek elektrycznych, które znakomicie sprawdzą się przy prostej obróbce drewna i wielu rodzajów materiałów budowlanych.


Pilarki łańcuchowe elektryczne to z reguły urządzenia stosunkowo proste i znacznie mniej uciążliwe dla otoczenia niż ich spalinowe odpowiedniki: są od nich znacznie lżejsze i łatwiejsze do utrzymania w dłoni, pracują ciszej i nie emitują żadnych zanieczyszczeń. Przy korzystaniu z pilarki elektrycznej nie ma konieczności używania ochraniaczy nausznych, a sama praca w razie potrzeby może być wykonywana w pomieszczeniu zamkniętym. Warto jednak zadbać o odpowiednią odzież ochronną, osłaniającą przed urazami i odłamkami przecinanego materiału, taką jak buty ze wzmocnionymi metalem noskami, rękawice i gogle.

Pilarki łańcuchowe elektryczne

Oferowane przez nas pilarki elektryczne zaopatrzono w liczne udogodnienia, które uprzyjemnią i ułatwią pracę, takie jak możliwość beznarzędziowego napinania łańcucha czy funkcja łagodnego rozruchu, która zminimalizuje obciążenie ręki i pomoże starannie namierzyć cel. Wyposaża się je również w mechanizmy zabezpieczające przed przypadkowym bądź omyłkowym uruchomieniem.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów