Wczytuję dane...
1049,00
Model: GSTH 240
Producent: Oleo-Mac
Gwarancja: (zobacz szczegóły) 36 miesięcy
Kod producenta: 50359001E5
Waga produktu: 3.2 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Pilarka spalinowa gałęziówka Oleo-Mac GSTH 240

Nowa pilarka łańcuchowa do okrzesywania GSTH 240 to idealne urządzenie do wszystkich prac domowych. Niezawodna, nadaje się do szeregu zadań, takich jak cięcie pod niewygodnymi kątami, cięcie w nietypowych pozycjach (z maszyną przechyloną lub do góry nogami). Nowa pilarka oferuje doskonałe połączenie niewielkiego ciężaru, mocy cięcia i elastyczności użytkowania. Jest to idealna maszyna do wszystkich prac związanych z okrzesywaniem.

  • Pilarka łańcuchowa powinna być używana wyłącznie przez operatorów odpowiednio przeszkolonych w zakresie okrzesywania drzew.
  • Rozrusznik typu EasyOn: ułatwia rozruch silnika eliminując niebezpieczeństwo odbicia, minimalizując wysiłek operatora.
  • Ergonomiczna i wyważona, nowa pilarka łańcuchowa do okrzesywania wyróżnia się wygodną obsługą w dowolnej pozycji pracy bez zmęczenia operatora.
  • Układ antywibracyjny zbudowany z 3 amortyzatorów sprężynowych: znacznie izoluje operatora od wibracji generowanych przez silnik, co w znacznym stopniu zwiększa komfort podczas pracy.
  • Wyłącznik zapłonu „AlwaysOn” : automatycznie powraca do pozycji ON po każdym zatrzymaniu, dzięki czemu wyeliminowano ryzyko zalania silnika.
  • Dogodnie umieszczona pompka rozruchowa, ułatwia uruchomienie zimnego silnika, uruchomienie po uzupełnieniu poziomu paliwa oraz po długim okresie przechowywania.
  • Pokrywa filtra z centralną śrubą: zapewnia szybki dostęp do filtra i wnęki świecy zapłonowej bez konieczności użycia narzędzi; duży nylonowy filtr gwarantuje długi czas pracy bez konieczności konserwacji filtra.
  • Boczny napinacz łańcucha umożliwia szybką i bezpieczną regulację napięcia łańcucha w dowolnym momencie.
  • Automatyczna, aluminiowa pompa olejowa: napędzana przez sprzęgło, nie podaje oleju na biegu jałowym silnika, zmniejszając zużycie oleju i zanieczyszczenie środowiska.
  • Cewka cyfrowa ze sterowaniem elektronicznym i ogranicznikiem obrotów: dla łatwiejszego uruchamiania, lepszej wydajności dzięki równomiernemu spalaniu i zmniejszonemu zużyciu paliwa. Moc użyteczna urządzenia 1,2 KM - 0,9 kW
Moc silnika 1,4 KM - 1,1 kW
Pojemność zbiornika oleju / paliwa 0,16l / 0,2l
Waga 3,2 kg (bez łańcucha i prowadnicy)
Długość prowadnicy 25cm/ 10"
Pompa olejowa automatyczna/regulowana
Łańcuch (podziałka x szerokość) 3/8"x0.50"
 Pojemność silnika 25,4 cm³
Opinie Klientów
Zaloguj się