Model: DCN8901025
Producent: DeWalt
Gwarancja: (zobacz szczegóły) 24 miesięcy
Kod producenta: DCN8901025
Waga produktu: 1.44 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Gwoździe DeWALT DCN8901025 do gwoździarki DCN890 do betonu 2,6 x 25 mm (opak. 1005 szt.)
Cechy produktu:
Dane techniczne:
  • Długość całkowita: 25 mm
  • Średnica: 2,6 mm
  • Średnica łba: 6,3 mm
  • Wykończenie: galwanizowane
  • Mocowanie: na taśmie plastikowej zółtej po 15szt
  • Kąt pochylenia: 15 stopni
  • Ilość sztuk w opakowaniu: 1005
  • Opakowanie: karton 132x101x102mm