Wczytuję dane...

Piły taśmowe

Piła taśmowa to stosunkowo proste, ale jednocześnie bardzo praktyczne urządzenie, które umożliwia precyzyjną, estetyczną i szybką obróbkę drewna, metalu i niektórych tworzyw sztucznych. To sprzęt idealny nie tylko dla hobbystów, ale i dla profesjonalistów trudniących się rzemiosłem.

Przecinarki i piły taśmowe - szeroki wybór

Przed zakupem przecinarki lub piły taśmowej należy zdecydować, do jakich prac dane urządzenie będzie wykorzystywane. W naszym sklepie internetowym bez problemu znajdziesz piły taśmowe, które sprawdzą się do cięcia i wycinania małych elementów, jak również takie, które z powodzeniem poradzą sobie z elementami o dużych gabarytach. Przecinarka taśmowa powinna być także dopasowana pod względem mocy silnika, wysokości, szerokości cięcia oraz mobilności (stacjonarna, przenośna). Podczas zakupu warto także uwzględnić takie parametry jak średnia koła zamachowego, możliwość pochylenia stołu roboczego i jego regulacji czy wyposażenie we wskaźnik napięcia taśmy.

Piła taśmowa do drewna

Piła taśmowa do drewna może mieć orientację pionową lub poziomą. Jest to urządzenie, które charakteryzuje się niezwykłą precyzją działania. Jest solidne, trwałe i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Pilarka taśmowa do drewna wyposażona jest w elastyczną taśmę zębatą o zamkniętym obwodzie. Piła taśmowa do drewna może być stacjonarna lub przenośna. Modele stacjonarne to urządzenia o sporych gabarytach, które poradzą sobie z każdym elementem, także dużą drewnianą belą. Pilarki akumulatorowe są idealne do mniejszych prac domowych. Nie wymagają zasilania, gwarantując tym samym większy komfort pracy i wygodę.

Piła taśmowa do metalu

Piła taśmowa do metalu to urządzenie, które sprawdzi się nawet przy dużych obciążeniach. Wykonana jest z trwałych materiałów, gwarantując solidną i niezawodną konstrukcję. Przed zakupem pilarki do metalu należy wziąć pod uwagę takie parametry jak posuw dla konkretnych typów materiałów, szybkość cięcia czy kształt i podziałkę zęba. 

Przecinarki taśmowe - zalety

Przecinarki taśmowe mają wiele zalet. Przede wszystkim są to urządzenia niezwykle elastyczne, gwarantujące różnorodne zastosowania. Przecinarka sprawdzi się nie tylko podczas cięcia małych lub dużych elementów, ale także podczas obróbki detali zdobniczych. Gwarantuje szybką pracę z najwyższą precyzją bez drgań. Przecinarki taśmowe są proste w obsłudze i zapewniają w pełni komfortową eksploatację.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów