Model: CS1250LKA
Producent: Black & Decker
Gwarancja: (zobacz szczegóły) 24 miesiące
Kod producenta: CS1250LKA
Waga produktu: 3.2 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Pilarka tarczowa BLACK+DECKER CS1250LKA 1250W z 2 tarczami w zestawie
Cechy produktu:
  • Wiodąca w swojej klasie wydajność i wysokie parametry
  • Łatwy do stosowania, zintegrowany system ustawiania głębokości cięcia
  • Tarcza 190mm umożliwia cięcie o głębokości 66 mm
  • Możliwość cięcia w odchyleniu od pionu zapewnia wszechstronność zastosowań. Maksymalna głębokość cięcia przy odchyleniu 45° wynosi 50 mm
  • Ustawiana (zmniejszana lub zwiększana) głębokość cięcia zapewnia optymalne wykonanie pracy
  • Zabezpieczenie włącznika zapobiega przypadkowemu uruchomieniu
  • Adapter do odsysania pyłu zapewnia czystość w miejscu pracy
  • Do wykonywaia cięcia wzdłużnego i poprzecznego
  • Do wykonywania cięć w odchyleniu od pionu
Dane techniczne:
Typ produktu Pilarka tarczowa
Źródło zasilania Sieciowy
Moc znamionowa 1250 W
Napięcie 230 V
Głębokość cięcia 66 mm
Prędkość bez obciążenia 5300 obr/min
Średnica tarczy pilarskiej [mm] 190 mm
Średnica otworu [mm] 16 mm