Wczytuję dane...

Sekatory Fiskars

Każdy właściciel ogrodu lub sadu potrzebuje solidnych narzędzi ogrodowych, aby rośliny były zadbane, dobrze rosły, kwitły i owocowały. Sekator Fiskars to sprzęt, który warto mieć na wyposażeniu. Trwały i niezawodny będzie służyć przez wiele lat. W naszym sklepie dostępne są różne rodzaje sekatorów Fiskars i innych renomowanych marek. Sprawdź ofertę i wybierz narzędzie, które sprawi, że rośliny będą zawsze w świetnej kondycji.

Poręczne sekatory Fiskars – różne rodzaje i modele

Fiskars to znany i ceniony producent narzędzi ogrodowych. Sekatory tej marki wyróżniają się solidną konstrukcją wykonaną z wysoko gatunkowo materiałów, niezawodnością i ergonomicznym kształtem. Sekator Fiskars sprawia, że każda praca w ogrodzie lub sadzie staje się komfortowa, efektywna i szybka. W naszej ofercie dostępne są wszystkie standardowe rodzaje sekatorów.

Sekator kowadełkowy sprawdzi się w przypadku twardych pędów i zdrewniałych części roślin. Ze względu na mechanizm działania (jedno płaskie ostrze dociska się do drugiego metalowego elementu) cięcie nie jest trudne i nie wymaga dużego nacisku. Sekator nożycowy Fiskars natomiast przeznaczony jest do cięć precyzyjnych, przystosowany do cięcia roślin żywych i niezdrewniałych. Mechanizm tego typu urządzeń jest podobny do działania nożyc, dwa ostrza nachodzą na siebie.

Biorąc pod uwagę sposób posługiwania się sekatorem, możemy wyróżnić sekatory jednoręczne, dwuręczne i uniwersalne. Sekator jednoręczny to małe urządzenie, które obsługuje się jedną ręką. Idealne do kwiatów i krótkich pędów. Sekator dwuręczny obsługuje się dwoma rękoma. Sprawdzi się w przypadku twardych gałęzi do szerokości 5 cm. Sekatory uniwersalne często wyposażone są w wysięgnik teleskopowy, który pozwala ciąć nawet do kilku metrów nad powierzchnią.

Wybierz sekator Fiskars w Seger.pl i ciesz się wygodną pracą!

Sekator Fiskars lub innego uznanego producenta to obowiązkowe wyposażenie każdego ogrodu czy sadu. Potrzebujesz dodatkowego sprzętu? W naszej ofercie znajdziesz inne warte uwagi narzędzia ogrodowe. Wszystko, czego potrzebujesz zebraliśmy w jednym miejscu, dzięki czemu zakupy są szybkie i wygodne. Jeżeli potrzebujesz pomocy w doborze odpowiedniego sprzętu, nie wiesz, na co zwrócić uwagę, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów