Wczytuję dane...

Odkurzacze piorące

Odkurzacz piorący

Urządzenie, które pozwoli przywrócić wykładzinę i tapicerkę do stanu higienicznej czystości, usuwając zabrudzenia z całej długości włókien i likwidując przykre zapachy. W ofercie naszego sklepu znalazły się odkurzacze dedykowane zarówno profesjonalnym ekipom sprzątającym, załogom hoteli czy myjniom samochodowym, ale również indywidualnym odbiorcom, którzy pragną zapewnić w swoim domu najwyższy poziom higieny.

Profesjonalny odkurzacz piorący

Profesjonalny odkurzacz piorący (spryskująco-odsysający) Puzzi marki Karcher to klasyk, który powinien mieć na swoim wyposażeniu każdy hotel i zespół sprzątający, odpowiedzialny za utrzymanie czystości w hotelach. Dzięki efektywnej turbinie o dużej mocy, urządzenie to w błyskawicznym tempie dokładnie wyczyści i odświeży powierzchnię każdej wykładziny na całej długości runa, pozostawiając na niej jedynie śladowe ilości wilgoci. Wysprzątane pomieszczenia nadają się do użytku niemal natychmiast po zakończeniu pracy. Co ważne, odkurzacze piorące pozwalają usunąć z tapicerki i dywanów roztocza i resztki alergenów. Użytkownikom indywidualnym polecamy ekonomiczne odkurzacze piorące Karcher o mniejszej mocy, które znakomicie sprawdzą się w każdym domu, gdzie przebywają alergicy, a także gdzie trzyma się zwierzęta domowe.

Odkurzacze piorące Cleancraft

to z kolei urządzenia przystosowane przede wszystkim do czyszczenia tapicerek i foteli samochodowych. Dzięki specjalnym szczotkom pozwolą wyczyścić nawet najgłębsze szczeliny, a specjalny filtr zapewni, że wnętrze wyczyszczonego pojazdu wolne będzie od zarodników grzybów, mikroustrojów i bakterii. Jego części wewnętrzne odporne są również na działanie olejów i chemikaliów, które mogły przedostać się do wnętrza auta.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów