Wczytuję dane...
12900,00
Model: TMX 1500
Producent: Collomix
Gwarancja: (zobacz szczegóły) 24 miesięcy
Kod producenta: CX370815
Waga produktu: 138 kg
Realizacja zamówienia: 5 dni
Koszt wysyłki od: 180.00 zł

Mobilna mieszarka do zapraw Collomix TMX 1500 CX37081

- Dzięki trójramiennym mieszadłom oraz niskiej prędkości modele z serii TMX nadają się zwłaszcza do ciężkich materiałów. W przeciwieństwie do mieszarek wolnospadowych aktywne mieszanie masy  zapobiega powstawaniu grud. Możesz zająć się innymi zadaniami, gdyż mieszarka TMX wykona za Ciebie pracę.
- Dzięki kompaktowym wymiarom zabierzesz mieszarkę TMX wszędzie tam, gdzie jej potrzebujesz, mieści się w standardowych drzwiach 80 cm. Duże koła umożliwiają płynne przemieszczanie urządzenia, nawet na nierównym podłożu. Elementy ułatwiające załadowanie urządzenia pozwalają na łatwe i bezpieczne umieszczenie go w pojeździe
- Dzięki grzebieniowi do otwierania worków można szybko napełnić pojemnik przeznaczony do mieszania materiału. Po osiągnięciu przez materiał odpowiedniej spoistości następuje jego wylanie poprzez wylot. Mechanizm trzęsący na wylocie zapobiega zatorom materiału. To wszystko umożliwia przyśpieszony proces mieszania, który zwiększa produktywność.
- Modele z serii TMX są przystosowane do podłączenia zewnętrznego urządzenia odpylającego. Zdejmowalna pokrywa bębna mieszającego redukuje ilość wydobywającego się pyłu cementowego. Krata ochronna chroni mieszany materiału przednie pożądaną ingerencją z zewnątrz. Po otwarciu pokrywy zadziała automatyczny wyłącznik bezpieczeństwa zatrzymuje mieszarkę.
- Czyszczenie nie zajmuje wiele czasu, mieszadło można łatwo zdemontować bezużycia narzędzi. Element odpowiedzialny za wylot masy można zdjąć, a następnie wypłukać pojemnik – szybko i sprawnie bez pozostawiania resztek materiału 

Zastosowanie:
- Zaprawy
- Beton
- Jastrychy na bazie żywicy syntetycznej,
- Zaprawy tynkarskie,
- Jastrychy cementowe,
- Zaprawy drenażowe

Dane techniczne:
Ilość mieszanego materiału : 120 L
Moc : 2,8 kW
Napięcie : 230 V
Waga : 138 Kg
Wymiary:  840 x 755 x 1260
Opinie Klientów
Zaloguj się