Wczytuję dane...

Dmuchawy spalinowe

Spalinowa dmuchawa do liści jest urządzeniem przeznaczonym na większe powierzchnie. To narzędzie, które często stosowane jest również na miejskich terenach zieleni. Poszukując mocnej maszyny, która posprząta nie tylko liście, dmuchawa spalinowa jest najlepszym wyborem.

Spalinowa dmuchawa do liści odpowiednia nawet do cięższych prac

Dmuchawa spalinowa pozwoli z ciężkiej, mozolnej i monotonnej pracy przy zgrabianiu liści czerpać przyjemność. Kupując dmuchawę spalinową zapomnisz, co to są odciski palców. Prace będą szybkie, łatwe i sprawią, że odnajdziesz satysfakcję w pielęgnacji ogrodu.


Dmuchawa spalinowa nie tylko przemieści opadłe liście w jedno miejsce. Mocne dmuchawy poradzą sobie z masą śniegu, odkleją przydeptane liście, wysuszą utwardzoną nawierzchnię. Ponadto wywieją wszystkie liście z trudno dostępnych miejsc, w których praca innymi narzędziami byłaby utrudniona albo wręcz niemożliwa.

Dmuchawa spalinowa do zadań specjalnych

Dmuchawy spalinowe do liści mają jeszcze inne zastosowania. Zazwyczaj mają funkcję ssącą, a więc mogą pracować jak odkurzacz. Wówczas łatwo zbierze się liście i śmieci do przyczepionego zbiornika i usunie z ogrodu. W bardziej rozbudowanych mechanizmach jest też funkcja rozdrabniania liści. A więc zebrana masa liści będzie pocięta, co niemal dziesięciokrotnie zmniejszy ich objętość. To z kolei logistycznie rozwiąże problem składowania odpadów - szczególnie, gdy cięte liście szybciej się rozłożą na kompostowniku.


Dmuchawa spalinowa jest co prawda cięższa, praca silnika jest głośna, a wydostające się spaliny mogą być uciążliwe, ale moc działania i szybkość pracy wynagradzają wszystko.

Zobacz również:

Sortuj według:
Wyświetl po produktów