Wczytuję dane...
2290,00
Model: HHB 25
Producent: Honda
Gwarancja: (zobacz szczegóły) 5 lat
Kod producenta: HHB 25
Waga produktu: 4.5 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Dmuchawa do liści Honda HHB 25E / GX25Dmuchawa do liści
HHB 25E Honda to pierwsza na świecie dmuchawa napędzana spalinowym silnikiem czterosuwowym. Jako pierwsi w konstrukcji dmuchawy postanowiliśmy zastąpić silnik dwusuwowy zminiaturyzowanym silnikiem czterosuwowym. Mikro czterosuwy z serii MINI 4 - GX 25 - chłodzone powietrzem, jednocylindrowe górno-zaworowe silniki to jedne z najlżejszych silników na świecie ich waga to 2,76 kg, dlatego też nasza dmuchawa waży tylko 4,5 kg.


Cechy produktu:

Za pomocą dmuchawy HHB 25E i wytwarzanemu przez nią strumieniowi powietrza o prędkości 70 metrów na sekundę szybko posprzątasz opadłe liście, a także śmiecie z dróg i podjazdów. Dmuchawa do liści jest bardo wydajna - objętość dmuchanego powietrza w ciągu godziny to 630 m3.

* UWAGA Podana moc silnika w odróżnieniu od mocy silników podawanych zazwyczaj przez innych producentów jest mocą netto, która jest mierzona zgodnie z normą SAE 1349


Dane techniczne:

Silnikmikro 4-suw GX25
Moc silnika1 KM
Wydajność600 m3/h
Prędkość wylotowa70 m/s
Maksymalne zużycie paliwa w l/h0,6 l
Zbiornik paliwa0,32 l
Wymiary dł x szer x wys [cm]96,5 x 26,5 x 37
Masa4,5 kg
Głośność102 dB(A)


Podana cena zawiera koszt wykonania przeglądu przedsprzedażnego (zerowego), który jest jednym z warunków otrzymania gwarancji na urządzenie lub maszynę*.

Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.

Opinie Klientów
Zaloguj się