Wczytuję dane...

Noże Fiskars

Noże Fiskars są popularne i potrzebne. To podstawowe narzędzia używane w pracy każdego ogrodnika. Firma Fiskars przygotowała trzy grupy noży. Każdy model jest praktyczny i nieodzowny w pracy. Sprawdza się przy drobnych pracach, zbiorach i rozmnażaniu roślin półzdrewniałych i zdrewniałych.

Nóż Fiskars uniwersalny

Noże Fiskars należące do grupy noży uniwersalnych są wielofunkcyjne. Ich niezawodność wynika z ostrza wykonanego ze stali nierdzewnej oraz rękojeści, która idealnie pasuje do dłoni. Noże Fiskars mają pochwę z tworzywa sztucznego, która zabezpiecza ostrze i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania narzędzia.

Nóż szczepak - Fiskars

Bardziej profesjonalnym nożem ogrodniczym jest szczepak. Jest potrzebny do ścinania zrazów oraz odcinka ukorzenionej podkładki. Cięcie wykonuje się tak, aby oba kawałki drewna pasowały do siebie i mogły się zrosnąć, tworząc nową roślinę. Do tego potrzebne są ostre i precyzyjne noże Fiskars z ostrzami z wysokowęglowej stali. Nasz nóż ma też rączkę z tworzywa sztucznego, z łączeniem z mosiężnego nitu. Nóż gwarantuje pewne, proste i szybkie cięcie.

Nóż okulizak Fiskars

To również jeden z profesjonalnych noży Fiskars. Służy on do szczepienia roślin metodą oczkowania. Z jego wykorzystaniem nacina się korę podkładki, a następnie odpowiednio wyprofilowaną końcówką odgina cięcie tak, aby można było umieścić w środku oczko pochodzące z rośliny doszczepianej. Nóż okulizak, ze stali wysokowęglowej umożliwia pewne cięcie i sprawną okulizację.

Noże Fiskars dają pewność wybrania najlepszego sprzętu

Nóż idealny to prawdziwy skarb każdego ogrodnika. Stalowe i dobrze wyprofilowane ostrze oraz stabilna i ergonomiczna rękojeść pozwalają pracować wydajnie, szybko i bezpiecznie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów