Wczytuję dane...

Noże Fiskars

Noże Fiskars są popularne i potrzebne. To podstawowe narzędzia używane w pracy każdego ogrodnika. Firma Fiskars przygotowała trzy grupy noży. Każdy model jest praktyczny i nieodzowny w pracy. Sprawdza się przy drobnych pracach, zbiorach i rozmnażaniu roślin półzdrewniałych i zdrewniałych.

Nóż uniwersalny

Noże Fiskars należące do grupy noży uniwersalnych są wielofunkcyjne. Ich niezawodność wynika z ostrza wykonanego ze stali nierdzewnej oraz rękojeści, która idealnie pasuje do dłoni. Noże Fiskars mają pochwę z tworzywa sztucznego, która zabezpiecza ostrze i zwiększa bezpieczeństwo użytkowania narzędzia.

Nóż szczepak

Bardziej profesjonalnym nożem ogrodniczym jest szczepak. Jest potrzebny do ścinania zrazów oraz odcinka ukorzenionej podkładki. Cięcie wykonuje się tak, aby oba kawałki drewna pasowały do siebie i mogły się zrosnąć, tworząc nową roślinę. Do tego potrzebne są ostre i precyzyjne noże Fiskars z ostrzami z wysokowęglowej stali. Nasz nóż ma też rączkę z tworzywa sztucznego, z łączeniem z mosiężnego nitu. Nóż gwarantuje pewne, proste i szybkie cięcie.

Nóż okulizak

To również jeden z profesjonalnych noży Fiskars. Służy on do szczepienia roślin metodą oczkowania. Z jego wykorzystaniem nacina się korę podkładki, a następnie odpowiednio wyprofilowaną końcówką odgina cięcie tak, aby można było umieścić w środku oczko pochodzące z rośliny doszczepianej. Nóż okulizak, ze stali wysokowęglowej umożliwia pewne cięcie i sprawną okulizację.

Noże Fiskars dają pewność wybrania najlepszego sprzętu

Nóż idealny to prawdziwy skarb każdego ogrodnika. Stalowe i dobrze wyprofilowane ostrze oraz stabilna i ergonomiczna rękojeść pozwalają pracować wydajnie, szybko i bezpiecznie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów