Wczytuję dane...

Tasaki/Capiny/Karczowniki

Karczownik jest narzędziem do zadań specjalnych. W ogrodnictwie pomocna jest również capina. Urządzenia te służą do ciężkich prac ogrodniczych, karczowania sadów, podnoszenia i przeciągania grubych konarów i pni.
Można pomyśleć, że to zbyteczne produkty, jednak zostaną docenione już podczas pierwszych prac. Świadczą o tym liczne opinie zadowolonych praktyków.

Karczownik maczeta nie tylko do lasu

To urządzenie przyda się każdemu, kto musi przerzedzić swój sad czy las. Karczownik idealnie poradzi sobie z mniejszymi drzewkami i krzewami czy gałęziami przy okrzesywaniu pni. Jego wyprofilowane ostrze przytrzyma również podnoszone kawałki drewna. Wszystko bezpiecznie i sprawnie, z mocnym chwytem na solidnej rękojeści, która nie wyślizgnie się z rąk.

Praca karczownikiem to czysta przyjemność

Karczownik można używać oburącz, choć stosunkowo niewielka waga narzędzia i technicznie dopracowana forma pozwalają również na obsługiwanie go jedną ręką. Można go zwinnie i efektywnie wykorzystać nawet w największym gąszczu. Szczególnie gdy użyjemy również capiny.

Capina udźwignie wszystko

Capina jest najlepszym uzupełnieniem działania karczownika. Dzięki dopracowanym zakrzywieniom ostrza, capina zaczepi się o każdy pień, pomoże podnieść go i przenieść. Osoba pracująca doceni również wyprofilowaną i mocną rękojeść narzędzia. Zrobiona z tworzywa o antypoślizgowej powierzchni będzie leżała w ręce pewnie i nie stworzy niebezpiecznych sytuacji.

Jeśli wycinka, to tylko z najpewniejszymi

Karczownik do pni, capina i siła w dłoniach, to najlepsi przyjaciele ciężkiej pracy w ogrodnictwie i sadownictwie. To, co tasak wykarczuje, capina podniesie. Oba narzędzia pozwalają bezpiecznie wykonać nawet najcięższe prace przy drewnie. Warto o tym pamiętać, przy wyborze mechanicznych pomocników.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów