Wczytuję dane...
Model: Lev Mix
Producent: Collomix
Gwarancja: (zobacz szczegóły) 36 miesięcy
Kod producenta: CX37102
Waga produktu: 42 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
11850,00

Mieszarka rotacyjna Collomix Lev Mix CX37102

Zaprojektowana specjalnie do przygotowywania mas posadzkarskich na miejscu aplikacji.
Wyposażona jest w silnik o mocy 1600 W i mieszadło o specjalnym kształcie, a 410 obrotów pod pełnym obciążeniem to parametry gwarantujące idealne przygotowanie masy.
Aż 75 kg jednorazowego zasypu oznacza, że przygotowanie ok. 90-100 kg masy zajmuje tylko 5 minut! Zapewnia szybkie i wydajne przygotowanie wszlekich rodzajów mas: samorozpływnych, naprawczych, szpachli, szlamów, zapraw barwionych i zbrojonych w masie, tworzyw sztucznych, itp. Łatwe opróżnianie i czyszczenie zbiornika gwarantuje 100% wykorzystanie materiałów, przez co minimalizuje się niemal do zera koszt odpadów. Innowacyjny system jezdny pozwala na łatwy transport i rozładunek, bez obciążania operatora. Oznacza to oszczędność czasu i mniejsze ryzyko urazów, a idelane wyważenie umożliwia pracę bez wysiłku. Zastosowanie odkurzacza pozwala zredukować zapylenie powstałe podczas załadunku materiału do zbiornika i samego mieszania.
Rachunek oszczędzonego czasu pracy i zminimalizowanych odpadów wskazuje, że koszt inwestycji zwraca się już po kilku miesiącach od zakupu (w zależności od natężenia prac).
Jak wszystkie produkty marki Collomix LevMix jest objęty trzyletnią gwarancją.  


Dane techniczne:


Ilość mieszanej substancj   55 l
Liczba biegów   1
Moc   1600 W
Mocowanie   Hexafix
Napięcie zasilania   230 V
Obroty na I biegu   410 /min
Waga   42.00 kg
Zbiornik   75 l


Firma Collomix od 40 lat specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości narzędzi i maszyn do mieszania zapraw i przygotowania mieszanek różnego typu. Szeroki program elektronarzędzi i osprzętu pozwala dobrać narzędzia do profesjonalnego wykonania każdego zadania.

Opinie Klientów
Zaloguj się