Wczytuję dane...
12417,00
Model: Lev Mix
Producent: Collomix
Gwarancja: (zobacz szczegóły) 24 miesięcy
Kod producenta: CX37102
Waga produktu: 51 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 180.00 zł

Mieszarka rotacyjna Collomix Lev Mix CX37102

- Mobilna mieszarka do wylewek samopoziomujących, transportu i rozprowadzania materiału.
- Przerobienie 100 m² materiału na godzinę nie stanowi problemu – dzięki specjalnie zaprojektowanemu mieszadłu VLX przeznaczonemu do materiałów samopoziomujących. Absolutny brak grudek, doskonale jednolita masa i pełne zadowolenie Klienta.
- Dzięki 4 kołom LevMix może komfortowo przemieszczać jednaosoba także wtedy, gdy mieszarka jest pełna. Wylewanie odbywa się w sposób kontrolowany i precyzyjnie. Podczas wylewania koła wciąż pozostają czyste, a manewrowanie na wąskich przestrzeniach nie sprawia żadnego problemu.
- Dzięki wyjątkowym mocom przerobowym mieszadeł specjalistycznych mieszarka LevMix osiąga niezwykle wysoką wydajność wynoszącą ok. 30–40 worków na godzinę. To pozwala zaoszczędzić do 2/3 czasu.
- Mieszarka LevMix jest idealnie wyważona pod względem wylewania. Dzięki bocznej poręczy materiał można wylewać bez pochylania się, chroniąc plecy. Możliwość podłączenia odpylacza zmniejsza powstawanie kurzu do minimum. Twoje płuca i miejsce pracy pozostają czyste.
- Dzięki opcjonalnemu situ LevMix możesz przemienić swoją mieszarkę LevMix w specjalistyczny sprzęt do tworzenia designerskich podłóg! Dodatkowe sito wyłapuje z materiału nawet najmniejsze cząstki.

Zastosowanie:
- WYLEWKI SAMOPOZIOMUJĄCE
- SAMOROZLEWNE POWŁOKI EPOKSYDOWE
- DEKORACYJNE POWIERZCHNIE POSADZEK
- WYLEWKI SAMOPOZIOMUJĄCE ZBROJONE WŁÓKNAMI
- JASTRYCH PŁYNNY
- PANDOMO
- SZLAMY SCZEPNE

Dane techniczne:

Ilość mieszanej substancji
  55 l
Liczba biegów   1
Moc   1600 W
Mocowanie   Hexafix
Napięcie zasilania   230 V
Obroty na I biegu   410 /min
Waga   47.00 kg
Zbiornik   75 lFirma Collomix od 40 lat specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości narzędzi i maszyn do mieszania zapraw i przygotowania mieszanek różnego typu. Szeroki program elektronarzędzi i osprzętu pozwala dobrać narzędzia do profesjonalnego wykonania każdego zadania.

Opinie Klientów
Zaloguj się