Model: BPK-2075/400
Producent: Proma
Gwarancja: (zobacz szczegóły) 3 lat
Kod producenta: BPK-2075/400
Waga produktu: 93 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Szlifierka taśmowa wieloczynnościowa Proma BPK-2075/400 3000W
Dane techniczne:
Masa 72 / 93 kg
Średnica węża odsysającego 30 / 100 mm
Szybkość ruchu taśmy 30 m/s
Rozmiar taśmy 75 x 2 000 mm
Rozmiary urządzenia (dł. x szer. x wys.) 700 x 490 x 1 130 mm
Napięcie 400 V
Moc przyłączeniowa 3 000 W