Wczytuję dane...
Model: BC 240 T
Producent: Oleo-Mac
Gwarancja: 36 miesięcy
Kod producenta: 61379015E2
Waga produktu: 5.2 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
1049,00 PLN*
* z podatkiem VAT
 

Seger credit agricole


Credit Agricole

Kalkulator raty

Santander Consumer Bank

Kalkulator- oblicz raty

Kosa spalinowa Oleo Mac BC 240T

Kosa spalinowa Oleo Mac BC 240T jest urządzeniem kompaktowym i niezwykle praktycznym, które dzięki rozwiązaniom technicznym umożliwia koszenie trawy w gorzej dostępnych miejscach. Kupując tę kosę, nabywasz profesjonalne narzędzie ogrodnicze o cechach niewielkiego urządzenia do użytku prywatnego. Oznacza to, że wysokie jakości, mocny silnik pracuje w lekkiej i ergonomicznej obudowie, co wpływa na niezawodność narzędzia oraz komfort pracy nim.

Kosa spalinowa Oleo Mac pracuje dwusuwowym silnikiem spalinowy. Ma dźwignię ssania scaloną z półgazem, regulację ustawień i cyfrową cewkę z ograniczeniem szybkości obrotu, co niweluje niejednorodność pracy i zwiększenie skokowego spalania.

Korek w zbiorniku paliwa ułatwia jego napełnienie, a nowoczesna głowica umożliwia szybkie i pewne cięcie koszonych źdźbeł. O wygodzie pracy kosą decyduje również system antywibracyjny oraz długa lanca, która jest ceniona szczególnie przez osoby wysokie.

Maszyny godne użytkowników profesjonalnych, lecz przeznaczone dla wszystkich. Nowa gama kos spalinowych BC 240 wyznacza punkt zwrotny na rynku, wprowadzając nowe standardy jakościowe, z których trudno będzie zrezygnować. Zarówno pod względem osiągów, jak i komfortu użytkowania. Modele opracowane zarówno z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach prywatnych, jak i firmach zajmujących się pielęgnacją terenów zielonych. Model BC 240 dzięki najkorzystniejszemu stosunkowi ciężaru do mocy w swojej kategorii i kompaktowym rozmiarom idealnie łączą w sobie moc i wygodę użytkowania.

  • Silnik 2-suwowy o pojemności skokowej 21,7 cm3 , charakteryzujący się wysokim i liniowym momentem obrotowym również przy niskich prędkościach obrotowych.
  • Tłok z 2 elastycznymi pierścieniami, z odlewanym cylindrem pokrytym niklem, kutym korbowodem i wałem: zapewniają dużą wytrzymałość i trwałość silnika.
  • Cewka cyfrowa regulowana elektronicznie z ogranicznikiem prędkości obrotowej: ułatwia rozruch i poprawia osiągi, zapewniając jednorodne spalanie i zmniejszone zużycie paliwa.
  • Przedstawienie czynności umożliwiających uruchomienie silnika w formie graficznej: ułatwia uruchomienie urządzenia nawet najmniej doświadczonym użytkownikom. Pompka do napełniania gaźnika na obudowie silnika: zapewnia lepszy dostęp i ułatwia rozruch.
  • Dźwignia ssania połączona z półgazem: zapewnia szybki i prosty rozruch.
  • Innowacyjna głowica LOAD&GO o średnicy fi 130 mm z żyłką o średnicy 2,4 mm: zapewnia wyjątkowo łatwe i szybkie uzupełnianie żyłki - jej nawinięcie zajmuje zaledwie 20 sekund.
  • Wbudowany system przeciwdrganiowy: znacznie zmniejsza drganie odbierane przez użytkownika podczas pracy.
  • Wał napędowy o długości 150 cm: zapewnia wyprostowaną pozycję tułowia operatora przez cały czas.Dane techniczne:

Pojemność silnika 21,7 cm³
Moc silnika 1,4 KM - 1,1 kW
Głowica standardowa New Load&Go fi 130mm, M10x1,25 żeńska lewa, z żyłką fi 2,4mm, kierunek obrotu
Standardowa tarcza 3-zębna ze specjalnej stali; fi10"/255 mm; grubość 1,8 mm; otwór 25,4 mm
Średnica osłony wału 24 mm
Kierownica rękojeść
Wyposażenie pasy z nakładką
Waga 5,2 kg
Pojemność zbiornika paliwa 0,4 l

W wyposażeniu standardowym:

Szelki

Tarcza 3-zębna

klucze

Opinie Klientów
Zaloguj się
kosiarz
2018-05-26 12:28:43

bardzo dobra kosa

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...