Wczytuję dane...
3290,00 zł*
* z podatkiem VAT
Model: UMK 450 E XEET
Producent: Honda
Gwarancja: (zobacz szczegóły) 5 lat
Kod producenta: UMK 450 E XEET
Waga produktu: 9.4 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

UMK 450 E XEET to profesjonalna kosa z uchwytem rowerowym zamontowanym na specjalnym systemie antywibrayjnym. Zastosowano w niej nowoczesny 4 – suwowy silnik Honda GX 50 o pojemności 47,9 cm³ i mocy 2 KM. Silnik ten oferuje niezawodną moc z bardzo wysokim momentem obrotowym. Kosę cechuje niskie spalanie z pełnym zbiornikiem paliwa (0,63 l) może przepracować nawet do 45 minut*.


Cechy produktu:

Kosa wyposażona jest w wytrzymałą głowicę żyłkową Tap & Go i w ostrze 3 zębne o wymiarach zewnętrznych 30,3 cm, dlatego też jest idealna zarówno do koszenia traw jak i chwastów o mocnych zdrewniałych łodygach.



Dane techniczne:

 

Model UMK 450 E XEET
Silnik mini 4-suw GX50T
Pojemność silnika 47,9 cm3
Moc silnika netto (SAE J1349) 1,4 Kw - 2 KM/7000obr/min
Szer. cięcia 44,4cm
Obroty jałowe 3,100 obr/min
Maksymalne obroty bez obciążenia 10,000 obr/min
Pojemność zbiornika paliwa 0,63 l
Poj. oleju 0,13l
Wymiary (dł x szer x wys) 188x 67 x 58,5 cm
Masa 9,4kg
Gwarantowany poziom mocy akustycznej 112dB(A)
Szelki w wyposażeniu tak
klucz tak
Mini głowica żyłkowa nie
Głowica żyłkowa półautomat Tap & Go
Tarcza 3 zęby Tak (303mm)

 

Wykonanie przeglądu przedsprzedażnego (zerowego) jest obowiązkiem Sprzedającego przed wysłaniem urządzenia do Klienta, obejmuje m.in. kontrolę wyglądu zewnętrznego i wyposażenia - ewentualnych uszkodzeń lakieru, wgnieceń, uszkodzeń mechanicznych, dołączenie instrukcji obsługi, poprawne wypełnienie karty gwarancyjnej, uruchomienie urządzenia, sprawdzenie działania urządzeń sterujących, przygotowanie urządzenia
do wysyłki - odessanie paliwa, oleju, powrotne zapakowanie urządzenia do oryginalnego kartonu. Warunki gwarancji znajdują się na stronie Dystrybutora - firmy Aries Power Equipment Sp. z o.o.

Opinie Klientów
Zaloguj się
Marcin
Ocena produktu:: 

do 1 miesiąca używania

2021-06-09 07:04:18

Wybór ze względu na 4-suw-jakość spalin i system antywibracyjny. Pali od razu, na jałowym cichutka, w czasie pracy hałas znośny, spokojnie tnie grube łodygi (żyłka). Całość jednak trochę waży. Wady: tylko cena-ok. 1kPLN więcej niż konkurencja. Ale warto!

Ocena 5.00

Polecamy
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...