Wczytuję dane...
Model: EA3000N1
Producent: Honda
Gwarancja: (zobacz szczegóły) 60 miesięcy
Kod producenta: EA3000N1
Waga produktu: 41 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 120.00 zł
2990,00

AGREGAT Z SILNIKIEM HONDA EA3000 (3,0KW 41KG 96DB(A))

Agregat prądotwórczy jednofazowy model EA3000 charakteryzuje prosta budowa oraz wysoka jakość użytych podzespołów. Oryginalny silnik Honda GX200 oznacza łatwy rozruch, niezawodność działania oraz niskie zużycie paliwa.

Prądnica o mocy maksymalnej 3,0 kW wyposażona jest w przeciążeniowy wyłącznik prądnicy oraz dwa gniazda 16A 230V. Układ silnika i prądnicy osadzony jest w precyzyjnie pospawanej, stalowej ramie. W opcji dostępny jest licznik motogodzin. Ten model najczęściej wykorzystywany jest przez firmy budowlane, remontowe oraz przez użytkowników indywidualnych. Generator umożliwia zasilanie prostych odbiorników, niewymagających dodatkowej stabilizacji źródła prądu.

Agregat prądotwórczy - bezpieczny i praktyczny

Agregat prądotwórczy Honda jest profesjonalnym urządzeniem o wysokich parametrach częstotliwości udostępnianego prądu. Posiada niewielki zbiornik paliwa, na którym może jednak pracować ponad dwie godziny. Dzięki temu jest stosunkowo tani w eksploatacji, a więc ekonomiczny w ogólnym rozliczeniu roboczogodzin. Generator Honda charakteryzuje się wysoką jakością technologiczną i materiałową, co wpływa na jego wytrzymałość i wydajność pracy. Ponadto urządzenie wyposażone jest w wyłącznik przeciążeniowy oraz zabezpieczenie olejowe silnika, co skutecznie zwiększa bezpieczeństwo jego użytkowania. Niezwykle pomocny jest też licznik motogodzin, dzięki któremu łatwo określić optymalny termin, w którym urządzenie powinno przejść przegląd techniczny.

Rozbudowana sieć serwisowa

Urządzenie objęte jest długą gwarancją i można je naprawiać gwarancyjnie i pogwarancyjnie w rozbudowanej sieci serwisowej na terenie całego kraju. Dzięki temu ewentualne usterki zostaną usunięte sprawnie i szybko, maksymalnie skracając przestoje pracy agregatu.


Agregat prądotwórczy HONDA EU70iS - AUTO 7,0KW

AGREGAT Z SILNIKIEM HONDA EA3000 - DANE TECHNICZNE

ModelEA3000
Moc max.3,0 kW
Moc nom.2,5 kW
Gniazda AC2 x 230 V 16 A
Gniazda DCbrak
LWA/Stopień ochrony96dB(A)/IP23
Rodzaj silnikaGX200
Moc max. (norma SAE J1349)5,5 KM
Rozruch-ręczny/elektrycznyręczny
Długość600 mm
Szerokość450 mm
Wysokość450 mm
Masa sucha41 kg
Zbiornik paliwa3,3 l
Czas pracydo 2h03min
Wyposażenie standardoweWyłącznik przeciążeniowy, oil-alert
Dodatkowe opcjeLicznik motogodzin

W zestawie:


- Agregat Honda EA3000
- 0,6l Oleju silnikowego
- Dostawa Gratis


Podana cena zawiera koszt wykonania przeglądu przedsprzedażnego (zerowego), który jest jednym z warunków otrzymania gwarancji na urządzenie lub maszynę*.

Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.

Agregaty prądotwórcze

 • Max moc prądnicy (W): 

  3000

 • Rodzaj silnika: 

  jednofazowy

 • Rozruch: 

  ręczny

 • Stabilizacja napięcia (AVR): 

  nie

 • Rodzaj paliwa: 

  benzyna

 • Zbiornik paliwa (l): 

  3,3

 • Czas pracy (min): 

  120

 • Waga (kg): 

  41

Opinie Klientów
Zaloguj się
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...