Wczytuję dane...
1045,00
Model: Corda
Producent: Krause
Gwarancja: (zobacz szczegóły) 2 lat
Kod producenta: 916174
Waga produktu: 18 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

Mini rusztowanie jezdne Krause Corda wys. rob. 3,00 m /916174/


Linia produktów KRAUSE CORDA przeznaczona jest głównie do użytku domowego. Według założeń producenta, produkty z tej linii mają zastosowanie w zarówno do prac domowych jak również lekkich prac budowlanych, montażowych czy instalacyjnych.

Wszystkie produkty linii CORDA zostały opracowane tak, aby zapewnić optymalne bezpieczeństwo i ergonomię pracy przy stosunkowo atrakcyjnej cenie. Drabiny i rusztowania KRAUSE CORDA posiadają wszystkie wymagane prawnie certyfikaty i oznaczenia. Wśród produktów  wchodzących w zakres tej linii znajdują się drabiny domowe, drabiny dwuelementowe, drabiny trzyelementowe, drabiny rozsuwane i przystawne. Oferta obejmuje również pomosty robocze, drabiny przegubowe. Nie jest to co prawda linia produktów profesjonalnych, lecz spełnia wszelkie warunki bezpieczeństwa, jak i normy jakościowe. Niewątpliwymi zaletami produktów CORDA są niskie ceny.

Linia produktów CORDA to seria produktów dla majsterkowiczów, czyli dla „każdego”. Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów i rozwiązań technicznych produkty tej linii charakteryzują się prostotą użytkowania, lekkością oraz stosunkowo niską ceną. Drabiny linii CORDA sprawdzą się pracach przydomowych, w sadzie, w ogrodzie - a dzięki posiadanym certyfikatom z powodzeniem można ich używać w pracach zawodowych – budowlanych, instalacyjnych czy montażowych. Zgodność produktów linii CORDA z normą EN-131 gwarantuje ich bezpieczeństwo i najwyższą jakość.  • Kraj produkcji: Polska / Niemcy
  • Numer katalogowy: 916174
  • Liczba szczebli: 2x7
  • Zasięg roboczy: 3,00m
  • Wymiary podestu: 147 x 50cm
  • Koła: 2 sztuki
  • Maksymalny udźwig: 150 kg

 

Opinie Klientów
Zaloguj się
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...