Wczytuję dane...

Agregaty prądotwórcze

Chwila przerwy w dostawie prądu oznacza dla Waszego gospodarstwa lub firmy stratę? Nie możecie więc dopuścić do tego, by klienci uciekli lub byli niezadowoleni. Agregaty prądotwórcze pozwolą uniknąć takich sytuacji.

Jaki wybrać agregat prądotwórczy?

Każdy oczekuje atrakcyjnej ceny przy zachowaniu maksymalnej jakości i zadowalającej wydajności. Koniecznie więc należy inwestować w generatory prądu od popularnych i cenionych producentów, którzy cieszą się uznaniem klientów na całym świecie, m.in. Honda. 

Najważniejszymi parametrami dla potencjalnych użytkowników jest moc i napięcie, jakie oferuje dany agregat prądotwórczy. Następnie można przejść do wyboru sposoby zasilania i rodzaju silnika (dostępne dwusuw i czterosuw). Warto mieć pewność, że generator nie pracuje na maksymalnych obrotach, dlatego należy dostosować jego potencjał do planowanych oczekiwań. Dla zastosowań domowych i niewielkich warsztatów optymalnym zakupem będzie model jednofazowy (230V). Dla spawaczy, specjalistów remontowo-budowlanych lub pieców niezbędna jest konstrukcja trójfazowa (400V). Osoby szukające uniwersalnego wyposażenia znajdą u nas produkty wyposażone zarówno w gniazda jedno-, jak i trójfazowe. Dzięki temu mogą zasilać z ich pomocą urządzenia wymagające napięcia sieciowego lub siły jednocześnie. 

Generator prądu – zastosowanie

Oprócz awarii zasilania lub planowanej przerwy w dostawie prądu, agregat prądotwórczy może być mobilną elektrownią, którą zabierzecie ze sobą w teren. Dzięki niemu nie musicie obawiać się sytuacji, w których akumulator odmówi Wam posłuszeństwa w środku lasu, a Wy nie będziecie mieli jak poinformować służby lub bliskich o zaistniałym problemie. Generator prądu jest również doskonałą inwestycją dla miłośników campingów. Z jego pomocą bez problemu można zasilić przyczepę niezależnie od miejsca, w którym będzie się znajdować. 

Generatory prądu wykorzystywane są również do zasilenia spawarek, pieców C.O., systemów klimatyzacji, czy chociażby betoniarek. Jak widać, będą one przydatne zarówno w sklepach, firmach, domach, jak i na budowach. Już nie musicie obawiać się, że brak prądu zastopuje pracę i sprzedaż lub spowoduje dyskomfort przez brak regulacji temperatury (klimatyzacji lub ogrzewania).

Sortuj według:
Wyświetl po produktów