Wczytuję dane...

Podkaszarki akumulatorowe

Pielęgnacja trawnika to nie tylko jego koszenie i zgrabianie. Istotne jest odpowiednie wykończenie brzegów trawnika, wykoszenie terenów trudno dostępnych, obróbka miejsc pod murkami i przy domu.

Podkaszarka do zadań specjalnych

Do ścinania takich trawników, gdzie nie chcemy używać urządzeń spalinowych i nie mamy źródła prądu, idealna jest kosa akumulatorowa. Jeśli jednak powierzchnia do pielęgnacji jest mała, dobrym rozwiązaniem okazuje się podkaszarka akumulatorowa.


Nie wymaga ona stałego podłączenia do gniazdka, jest stosunkowo lekka i poręczna. Ze względu na mniejsze rozmiary jest również wygodniejsza w obsłudze. Szczególnie, jeśli posiada rurę teleskopową.


Jak wyliczono, jeśli podkaszarka akumulatorowa ma moc silnika w granicach 1,5 Ah, to z powodzeniem skosi trawnik ok. 500 m2. Przy silniejszym silniku, akumulatorowa podkaszarka do trawy może pracować nie tylko z żyłką tnącą, ale również z nożami, co znacznie poszerza jej możliwości.


Podkaszarka akumulatorowa jest na tyle wygodna, że z powodzeniem może obsługiwać ją nawet drobna kobieta. Jej waga nieprzekraczająca 5 kg jest komfortowa w pracy. Pozwala to każdej Pani zmechanizować swoje prace przy pielęgnacji ogrodu.

Jakość pracy podkaszarki akumulatorowe idzie w parze z ceną

Choć podkaszarki akumulatorowe bywają droższe niż podkaszarki elektryczne, które zasilane są bezpośrednim podpięciem do prądu, warto w nie zainwestować. Podczas prac pielęgnacyjnych na trawniku widać uzasadnienie zakupu, a nasze podkaszarki akumulatorowe do trawy są gwarancją wyboru najlepszej ceny.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów