Wczytuję dane...

Seria Professional

 Profesjonalne myjki ciśnieniowe

Sklep Seger ma w swojej ofercie profesjonalne myjki ciśnieniowe o dużej mocy oraz myjki wysokociśnieniowe renomowanych producentów, idealne dla ekip renowacyjnych i budowlanych, a także myjni samochodowych, firm transportowych czy zakładów przemysłowych. Myjki, które oferujemy, wyróżniają się najwyższą mocą i wydajnością. Ciśnienie wody od 150 bar aż do przeszło 210 bar pozwala im osiągać efekty poza zasięgiem dla popularnych myjek. Zapewniając taki sprzęt swoim pracownikom, oszczędzą Państwo zarazem czas pracy ekipy oraz ilość wody zużytej w trakcie czyszczenia. Nasze myjki odznaczają się ponadto solidną konstrukcją i dużą mobilnością, dzięki czemu nie tylko są w stanie wymaganiom codziennej intensywnej pracy, ale też uczynią ją maksymalnie komfortową. Wykonana z mocnego materiału pompa, najlepiej z ceramicznym wykończeniem, zapewni urządzeniu długotrwałą żywotność.

Myjki ciśnieniowe dla profesjonalistów 

'Na szczególną uwagę zasługują takie opcje dodatkowe jak możliwość podgrzewania wody w myjce wraz z ogranicznikiem temperatury, a także filtr zmiękczający wodę. Tak wyposażona profesjonalna myjka ciśnieniowa będzie w stanie łatwiej uporać się z tłustymi zabrudzeniami, pozwoli wyraźnie zmniejszyć zużycie detergentu i nie pozostawi po sobie żadnych osadów na czyszczonej powierzchni.

Myjka ciśnieniowa spalinowa

Silnik spalinowy pozwoli korzystać z urządzenia w miejscach pozbawionych dostępu do linii energetycznych. Pracę operatora myjki ułatwi również długi wąż nawijany na bęben, który pozwoli doprowadzić wodę na znaczne odległości, bez potrzeby przesuwania urządzenia.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów