Wczytuję dane...
3749,00
Model: EA3000N1
Producent: Honda
Gwarancja: (zobacz szczegóły) 60 miesięcy
Kod producenta: EA3000N1
Waga produktu: 41 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 180.00 zł

AGREGAT Z SILNIKIEM HONDA EA3000 (3,0KW 41KG 96DB(A))

Agregat prądotwórczy jednofazowy model EA3000 charakteryzuje prosta budowa oraz wysoka jakość użytych podzespołów. Oryginalny silnik Honda GX200 oznacza łatwy rozruch, niezawodność działania oraz niskie zużycie paliwa.

Prądnica o mocy maksymalnej 3,0 kW wyposażona jest w przeciążeniowy wyłącznik prądnicy oraz dwa gniazda 16A 230V. Układ silnika i prądnicy osadzony jest w precyzyjnie pospawanej, stalowej ramie. W opcji dostępny jest licznik motogodzin. Ten model najczęściej wykorzystywany jest przez firmy budowlane, remontowe oraz przez użytkowników indywidualnych. Generator umożliwia zasilanie prostych odbiorników, niewymagających dodatkowej stabilizacji źródła prądu.

Agregat prądotwórczy - bezpieczny i praktyczny

Agregat prądotwórczy Honda jest profesjonalnym urządzeniem o wysokich parametrach częstotliwości udostępnianego prądu. Posiada niewielki zbiornik paliwa, na którym może jednak pracować ponad dwie godziny. Dzięki temu jest stosunkowo tani w eksploatacji, a więc ekonomiczny w ogólnym rozliczeniu roboczogodzin. Generator Honda charakteryzuje się wysoką jakością technologiczną i materiałową, co wpływa na jego wytrzymałość i wydajność pracy. Ponadto urządzenie wyposażone jest w wyłącznik przeciążeniowy oraz zabezpieczenie olejowe silnika, co skutecznie zwiększa bezpieczeństwo jego użytkowania. Niezwykle pomocny jest też licznik motogodzin, dzięki któremu łatwo określić optymalny termin, w którym urządzenie powinno przejść przegląd techniczny.

Rozbudowana sieć serwisowa

Urządzenie objęte jest długą gwarancją i można je naprawiać gwarancyjnie i pogwarancyjnie w rozbudowanej sieci serwisowej na terenie całego kraju. Dzięki temu ewentualne usterki zostaną usunięte sprawnie i szybko, maksymalnie skracając przestoje pracy agregatu.

AGREGAT Z SILNIKIEM HONDA EA3000 - DANE TECHNICZNE

Model EA3000
Moc max. 3,0 kW
Moc nom. 2,5 kW
Gniazda AC 2 x 230 V 16 A
Gniazda DC brak
LWA/Stopień ochrony 96dB(A)/IP23
Rodzaj silnika GX200
Moc max. (norma SAE J1349) 5,5 KM
Rozruch-ręczny/elektryczny ręczny
Długość 600 mm
Szerokość 450 mm
Wysokość 450 mm
Masa sucha 41 kg
Zbiornik paliwa 3,3 l
Czas pracy do 2h03min
Wyposażenie standardowe Wyłącznik przeciążeniowy, oil-alert
Dodatkowe opcje Licznik motogodzin


Podana cena zawiera koszt wykonania przeglądu przedsprzedażnego (zerowego), który jest jednym z warunków otrzymania gwarancji na urządzenie lub maszynę*.

Wykonanie przeglądu zerowego jest obowiązkiem Sprzedającego, ale istnieje możliwość wykonania odpłatnie przeglądu zerowego u innego Autoryzowanego Dilera lub Serwisu Aries Power.

Agregaty prądotwórcze

 • Max moc prądnicy (W): 

  3000

 • Rodzaj silnika: 

  jednofazowy

 • Rozruch: 

  ręczny

 • Stabilizacja napięcia (AVR): 

  nie

 • Rodzaj paliwa: 

  benzyna

 • Zbiornik paliwa (l): 

  3,3

 • Czas pracy (min): 

  120

 • Waga (kg): 

  41

Opinie Klientów
Zaloguj się
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...