Wczytuję dane...
Model: 520013
Producent: REMS
Gwarancja: (zobacz szczegóły) 12 miesięcy
Kod producenta: 520013
Waga produktu: 10 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
1479,00
2339,00 zł
Oszczędzasz 860.00 zł
Gwintownica ręczna REMS Eva set 3/8 - 1¼ 520013

 
Cechy produktu:

REMS EVA – gwintownica ręczna dla profesjonalnego instalatora. Wyposażona w noże ułatwiające rozpoczęcie gwintowania. Rękojeść powleczona tworzywem, dzięki czemu nie wysuwa się z ręki operatora. Komplet głowic do gwintów rurowych stożkowych BSPT 1/”-2” z nożami  gwintujące wysokiej jakości.
 
 
Zalety systemu:

Duży zakres gwintowania od ½” do 2” przy pomocy tej samej rękojeści z zapadką,  jednego rodzaju szybkowymiennych głowic gwintujących i jednego rodzaju noży gwintujących. Te same szybkowymienne głowice gwintujące pasują do wszystkich gwintownic  REMS


Rękojeść z zapadką:

Wygodna, antypoślizgowa rękojeść ze stali, powleczonej tworzywem sztucznym.
Łatwe przestawianie kierunku pracy. Doskonałe, pewne mocowanie głowic szybkowymiennych zapewniające szybką wymianę głowic.

 

 


Głowice szybkowymienne:

Niezawodna technika, wysokiej jakości materiał i precyzyjna obróbka głowicy, noży gwintujących i pokrywy w celu uzyskania zwartej całości gwarantują bardzo łatwe wejście w materiał i gwintowanie. Noże nie wrzynają się w materiał. Długie precyzyjne prowadzenie rury zapewnia jej dokładne centryczne ułożenie. Duże, prowadzące na zewnątrz otwory, zapewniają swobodne odprowadzenie wiórów a przez to gwarantują czysty gwint.

 

 


Noże gwintujące:

Niezawodne, niezniszczalne, wysokiej jakości noże gwintujące REMS z optymalną geometrią, gwarantują bardzo łatwe wejście w materiał, lekkie gwintowanie i czyste gwinty. Wykonane są z odpornej na obciążenia, specjalnie hartowanej stali zapewniającej wyjątkowo długą ich żywotność.

 

Zakres dostawy:

 

  1. Dźwignia z zapadką
  2. Głowie gwintujące: R ⅜  - ½  - ¾  - 1 - 1¼  520013
  3. Skrzynka z blachy
Opinie Klientów
Zaloguj się
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...