Wczytuję dane...
Model: Bully110
Producent: Honda
Gwarancja: (zobacz szczegóły) 5 lat
Kod producenta: Bully110
Waga produktu: 116 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 135.00 zł
5899,00
6224,00 zł
Oszczędzasz 325.00 zł

Aries Power Equipment oferuje szeroką gamę zagęszczarek wibracyjnych o wadze do 115 kg. Maszyny te przeznaczone są do zagęszczania piasku, żwiru i gruntów niespoistych. Zastosowanie płyty poliuretanowej pozwala na zagęszczanie kostki brukowej, a dzięki zastosowaniu zbiornika na wodę maszyny te stają się narzędziem do prac asfaltowych podczas łatania nawierzchni.

Niezaprzeczalnym atutem zagęszczarek dystrybuowanych przez Aries Power Equipment są nowoczesne jednostki napędowe Honda, stworzone specjalnie do pracy w ciężkich warunkach oraz przy bardzo wysokich wibracjach. Maszyny wyposażone są ponadto w szereg nowoczesnych rozwiązań technicznych, które wpływają na wydajność i komfort pracy. Są to m.in.: system tłumienia drgań przenoszonych przez rączkę, specjalnie wyprofilowany wibrator, użebrowana płyta stalowa o dużej odporności na ścieranie, ergonomiczna niklowana rączka.

Modele TPD 50 i TPD 60 posiadają hermetyczne osłony pasków, zapobiegające przedostawaniu się do wnętrza pyłów i piasku.

Uniwersalna, bardzo wydajna zagęszczarka gruntu z centralnie położnym dużym wibratorem. Idealna do pracy przy krawężnikach i ścianach oraz innych trudno dostępnych miejscach.Bully110 - dane techniczne

Model Bully110
Ciężar 116 kg
Silnik GX160
Siła odśrodkowa 18 kN
Częstotliwość wibracji 98 Hz
Wymiary płyty 500 x 650

 

Opinie Klientów
Zaloguj się