Wczytuję dane...

Dom i Ogród

Ponad 25 lat naszego doświadczenia w handlu narzędziami to gwarancja, że wszystkie oferowane przez nas towary są najwyższej klasy, bez względu na to, czy chodzi o siekierę, czy o nowoczesną kosiarkę spalinową. W naszym sklepie jest wszystko, czego potrzeba do domu i ogrodu. Są to wyłącznie produkty renomowanych producentów.

Urządzenia potrzebne w domu i ogrodzie

Polecamy wszelkiego typu ręczne narzędzia ogrodnicze, w tym siekiery, łopaty, wyrywacze chwastów, szpadle i łopaty – ergonomiczne i bezpieczne w użytkowaniu. Czekają tu niezawodne elektryczne i spalinowe nożyce do żywopłotów, a nawet do trawy. Sprzedajemy manualne i spalinowe opryskiwacze do małych i dużych ogrodów, a także wszystko, co związane jest z ogrodową gospodarką wodną, w tym pompy, hydrofory, węże i zraszacze. Mamy urządzenia konieczne dla utrzymania czystości, w tym m.in. doskonałe dmuchawy do liści.

Sprzęt niezbędny do prac przy domu lub w ogrodzie

Kosiarki spalinowe i elektryczne, sieciowe i akumulatorowe od najlepszych producentów pozwolą utrzymać porządek w ogrodzie bez zbędnego wysiłku. W dużych ogrodach przydadzą się spalinowe traktorki koszące o minimalnym promieniu skrętu, sprawdzające się wokół roślin i krzewów ozdobnych. Kosy i podkaszarki spalinowe i elektryczne pozwalają wycinać chwasty, porządkować ściółkę, a nawet ciąć drobne gałęzie. Wydajne rozdrabniacze do gałęzi, pilarki i zamiatarki poradzą sobie z niepotrzebnym drewnem.

Ogród – Twoje hobby

Praca w ogrodzie może być wspaniałą pasją, służyć rekreacji i oderwaniu się od szarej codzienności, o ile nie wiąże się z nadmiernym wysiłkiem fizycznym i pozwala szybko zauważać efekty wykonywanych działań. Profesjonalne narzędzia do ogrodu, zarówno ręczne, jak i napędzane silnikami, pozwalają pracować wydajnie i szybko. W naszej ofercie znajdują się także produkty służące do uprawy i ochrony roślin, w tym środki chwastobójcze, ziemie i podłoża, a nawet bajecznie zielone trawy.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów