Wczytuję dane...

Narzędzia

Mamy absolutnie wszystko, czego potrzeba w domowej skrzynce na narzędzia, w warsztacie majsterkowicza lub profesjonalnym. Są to wyłącznie narzędzia i przybory od najlepszych producentów, przeznaczone zarówno dla fachowców, jak i każdego, kto majsterkuje lub dokonuje drobnych napraw w garażu, w domu lub mieszkaniu.

Ręczne narzędzia do zadań specjalnych

Bez trudu można zatem znaleźć u nas wszelkiego typu narzędzia ręczne, takie jak wkrętaki, piły, młotki, kombinerki, rozmaite szczypce i obcęgi, a także klucze i nasadki, oferowane w zestawach. Są wśród nich narzędzia bardziej specjalistyczne, jak np. wkrętaki dla elektryków i zegarmistrzów. Rozmaite noże i nożyce poradzą sobie z każdym materiałem. Polecamy także rozmaite skrzynki na narzędzia, wkręty, śruby, gwoździe. Mamy ponadto torby na narzędzia, a nawet wózki. Nie brak u nas pilników do metalu i drewna, imadeł, gilotyn, przecinaków i punktaków, dłut, wyciskaczy, przyrżni, skrobaków ani zszywaczy. Polecamy prasy i szczęki zaciskowe, a ponadto strugi i przecinarki Rubi. Osobne podkategorie tworzą narzędzia hydrauliczne, w tym maszyny i zamrażarki do rur, pompy i przepycharki. Proponujemy ponadto gotowe zestawy narzędzi dla elektryków.

Narzedzia - wszystko, co niezbędne w garażu

Każdy, kto musi lub po prostu lubi zajmować się w garażu swoim pojazdem, znajdzie u nas wszystko, co niezbędne, przede wszystkim ogromne bogactwo kluczy różnego rodzaju. Na bardziej zaawansowanych czekają podnośniki hydrauliczne, wciągarki, a nawet leżanki do pracy pod samochodem. Mamy stojaki zabezpieczające, a nawet ramy do przemieszczania samochodów.

Nie tylko same narzędzia - akcesoria niezbędne w pracy

Do pracy niezbędne są także rozmaite mierniki i urządzenia pomiarowe. Mamy więc mierniki laserowe, dalmierze, mierniki kątów, urządzenia do pomiaru wilgotności, wykrywacze przewodów i profili metalowych, wskaźniki napięcia, wykrywacze nieszczelności, poziomnice, łaty, a także miary zwijane i wiele innych akcesoriów.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!
Promocja

Przecinarka do płytek BATTIPAV PROFI EVO 133

2095,00
2700,00 zł
Oszczędzasz 605.00 zł
Rodzaj zasilania: ręczne
Maks. grubość cięcia płytki (mm): 15
Maks. długość cięcia (mm): 1330
Wielkość płytki - po przekątnej (cm): 94x94
Waga (kg): 17