Wczytuję dane...

Kombinerki, szczypce, obcęgi

Kombinerki, szczypce i obcęgi to jedne z najpopularniejszych narzędzi ręcznych, których nie powinno zabraknąć w żadnym domu czy warsztacie. Ich powszechność wynika z ich dużej praktyczności. Znajdują zastosowanie w bardzo wielu przypadkach i w wielu różnych pracach. Jak z każdym narzędziem, tak samo w przypadku kombinerek, szczypiec i obcęgów, dzielą się one na bardziej uniwersalne oraz wyspecjalizowane modele. Przed wyborem narzędzi warto zastanowić się, do jakich celów będą nam potrzebne.

Kombinerki - duży wybór modeli

Kombinerki to tzw. uniwersalne szczypce. W naszym sklepie dostępne są modele o różnej wielkości. Kombinerki mogą służyć do przytrzymywania różnych przedmiotów, ściskania elementów, przełamywania niektórych rzeczy (np. drutu) czy zginania, a także dzięki ząbkom do łapania okrągłych przedmiotów. Kombinerki nie bez powodu nazywane są uniwersalnymi szczypcami. Możliwości ich wykorzystania są naprawdę szerokie. Tego typu produkty to niezbędny element wyposażenia każdej skrzynki na narzędzia, zarówno zwykłej do podstawowych prac domowych, jak i bardziej profesjonalnych skrzynek narzędziowych, z których korzystają specjaliści w wielu branżach.

Obcęgi, których potrzebujesz

Obcęgi, inaczej szczypce czołowe, to specyficzne narzędzie, którego główka jest zaokrąglona, a powierzchnia szczypiec gładka. Nie mają one tak szerokich możliwości zastosowania, jak np. kombinerki, jednakże mimo wszystko warto je mieć w swojej skrzynce z narzędziami. Obcęgi wykorzystuje się przede wszystkim do wyciągania gwoździ i tego typu podobnych elementów, jednak można je także zastosować do przecinania czy przełamywania drutów. W naszej ofercie dostępne są różne modele obcęgów, dlatego z pewnością znajdziesz narzędzia, które będzie dopasowane do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Szczypce uniwersalne - wybierz na Seger.pl

Szczypce dostępne są w wielu różnych kształtach, a tym samym służą do wielu zróżnicowanych czynności. Przed zakupem należy zastanowić się, do czego są nam potrzebne, to z pewnością ułatwi ich wybór. W naszej ofercie dostępny jest cały szereg różnych szczypiec, m.in.: szczypce boczne zwane szczypcami elektrotechnicznymi - mają szczęki okrągłe, które zwężają się ku końcowi, szczypce wygięte, ze względu na swoją konstrukcję sprawdzą się do trzymania elementów w trudno dostępnych miejscach, szczypce zaciskowe Morse'a wyposażone są w mechanizm blokujący, dzięki czemu pozwalają na stały zacisk na trzymanym elemencie, szczypce nastawne, szczypce hydrauliczne, półokrągłe czy do pierścieni osadczych.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów