Wczytuję dane...
Model: RX 12
Producent: Marolex
Gwarancja: (zobacz szczegóły) 24 miesięcy
Kod producenta: RX 12
Waga produktu: 6.8 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
1129,00

Opryskiwacz akumulatorowy plecakowy MAROLEX RX 12

Włącz go, załóż na plecy i zapomnij o ograniczeniach. Z opryskiwaczem akumulatorowym rx™ x-line dotrzesz wszędzie, a wbudowany akumulator pozwoli Ci na zdumiewająco długą pracę bez ładowania.


Cechy i zastosowanie :

Opryski ekologicznymi preparatami roślinnymi

 

Coraz częściej szukamy oznaczeń eko na różnych produktach, warto dodać też oznaczenie eko do opryskiwacza. Niezależnie czy masz szklarnie, mały ogródek czy uprawiasz winorośl na własne wino powinieneś wiedzieć, że wszystko co stosujesz podczas uprawy wpływa na końcowy efekt. Używając w opryskiwaczu akumulatorowym ekologicznych preparatów, dbasz nie tylko o swój ogród, ale również o siebie. Tak dbając o ogród nie szkodzisz.

Opryski herbicydami

 

Załóż go na plecy i ruszaj w teren, pojedyncza dysza z osłoną herbicydową jest idealna do punktowego usuwania chwastów. Wielu właścicieli szkółek ogrodniczych jest zachwyconych mobilnością i precyzją jaką daje akumulatorowy opryskiwacz. Jeżeli dodasz do tego, że na jednym ładowaniu opryskasz herbicydami nawet bardzo dużą szkółkę, to rx x-line zdaje się być opryskiwaczem idealnym.

Aplikacje olejowych preparatów ochrony roślin

 

Wiosenne opryski to dobre przygotowanie do sezonu ogrodniczego na plantacjach i uprawach, gdy pracy jest dużo warto mieć obie ręce wolne i wybrać akumulatorowy opryskiwacz plecakowy. Silna pompa z łatwością poradzi sobie z lancami rzędowymi i pionowymi, a praca pójdzie szybciej i bez wysiłku.

Opryski preparatami roślinnymi

 

Gdy nowoczesność spotyka się z naturą. Od wieków wykorzystujemy właściwości pewnych roślin do ochrony przed szkodnikami, opryski preparatami przygotowanymi z wyciągów roślinnych, to najlepsze połączenie tego co wiemy z biologii i chemii roślin z nowoczesnym opryskiwaczem akumulatorowym.


Opryski drzew owocowych środkami grzybobójczymi

 

Bez znaczenia czy jesteś profesjonalnym sadownikiem czy masz 3 jabłonki w ogrodzie, drzewa owocowe wymagają opieki. Dzięki wyjątkowej mobilności z opryskiwaczem rx na plecach możesz opryskać drzewa owocowe łatwo i skutecznie bez konieczności wyciągania ciężkiego sprzętu bo z 3 metrową lancą teleskopową z łatwością dotrzesz do czubków drzew. 

 

 

Ochrona upraw leśnych

 

Las rządzi się swoimi prawami i jest terenem trudnym. Wielu leśników zaufało nam wybierając elektryczne opryskiwacze plecakowe i lance doglebowe. Tak uzbrojeni ruszają chronić młode uprawy leśne przed szkodnikami żyjącymi w podłożu.


Zabezpieczenie przeciwpyłowe (APS)


Wszystkie lance teleskopowe wyposażone są w zabezpieczenie przeciwpyłowe APS, zapobiegające dostawaniu się zanieczyszczeń do wnętrza lancy. Dzięki takiemu rozwiązaniu uznawane są za jedne z najbardziej niezawodnych urządzeń tego typu na rynku.POJ. CAŁKOWITA

14,00 l

POJ. ROBOCZA

12,00 l

CIŚNIENIE

0,38 MPa

WAGA NETTO

6,80 kg

WYSOKOŚĆ

640 mm
Opinie Klientów
Zaloguj się
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...