-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Nóż do kabli JOKARI 28H Secura [10280]
Ostrze haczykowe. Rękojeść z masy dwukomponentowej z podparciem kciuka. Podwójna poduszka gwarantuje pewność chwytu i bezpieczeństwo cięcia. Ø 8 - 28 mm
Noże do okablowania
- Noże JOKARI do okablowania sprawdziły się w praktyce już miliony razy.
- Jest to najlepsze narzędzie do odizolowywania wszystkich standardowych kabli o okrągłym przekroju.
- Ostrze noża automatycznie przesuwa się z cięcia okrężnego do cięcia wzdłużnego, co znacznie ułatwia pracę. Każdy nóż JOKARI do okablowania ma specjalną powłokę z azotanu tytanu, dzięki czemu jest trwalszy, tnie szybciej i zużywa się znacznie wolniej niż zwykłe narzędzia.
- Nóż do okablowania SECURA 2: budowa komponentów.
- Unikalną cechą tego noża jest nieślizgająca się rękojeść z miękkim oparciem kciuka. Dzięki temu narzędzie trzyma się wygodniej i pewniej.
Firma Jokari od przeszło 35 lat pełni rolę zasłużonego lidera wśród producentów wysokiej jakości narzędzia ręcznych do odizolowywania kabli. W szerokiej gamie produktów Jokari można znaleźć aż 20 typów nożyków zapewniających bezpieczne, szybkie i wygodne usunięcie izolacji z kabli o przeróżnym kształcie i rodzaju. Charakterystyczna trwałość i czystość cięcia narzędzi Jokari to efekt pokrycia ostrz azotkiem tytanu.