Wczytuję dane...
179,00
Model: 45705
Producent: WIHA
Gwarancja: (zobacz szczegóły) 24 miesięcy
Kod producenta: 45705
Waga produktu: 0.35 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki od: 11.90 zł

Szczypce uniwersalne dla elektryka 8w1 Wiha Industrial  - 8in1: przytrzymywanie, zaginanie, usuwanie zadziorów, wkręcanie, cięcie, ściąganie izolacji, zaciskanie i skracanie wkrętów
  - Ze sprężyną rozwierającą z możliwością włączania i wyłączania
  - Bezpieczna praca do 1000 V AC

  Opis produktu
  Dźwigasz na budowę ciężką torbę narzędziową z mnóstwem różnych szczypiec? Kładziemy temu kres! Szczypce uniwersalne do instalacji elektrycznych pozwalają nie tylko znacznie zmniejszyć wagę torby, ale także zaoszczędzić w niej cenne miejsce. Łączą w jednym narzędziu osiem funkcji: usuwanie zadziorów, zaginanie oczek, przytrzymywanie i chwytanie, wkręcanie, ściąganie izolacji, zaciskanie, cięcie kabli i skracanie wkrętów. Dzięki temu najważniejsze prace można wykonać za pomocą tylko jednego narzędzia. Poczynając od uniwersalnej końcówki główki szczypiec, okrągłą stroną można łatwo i bez uszkodzeń zagiąć druty, tworząc małe oczko. Płaska strona z krawędzią zapewnia możliwość usuwania zadziorów z elementów z tworzyw sztucznych, np. z puszek podtynkowych. Natomiast powierzchnie chwytne można wykorzystać na dwa sposoby. Dzięki przedniej gładkiej powierzchni chwytnej można podawać przewody, nie uszkadzając ich, a ząbkowana powierzchnia chwytna z tyłu umożliwia pewne i mocne chwytanie. Klasyczny otwór ma zmodyfikowany kształt, dzięki czemu oprócz okrągłych materiałów i rur można również chwytać przedmioty sześciokątne. Ten specjalny kształt umożliwia również wkręcanie śrub i nakrętek sześciokątnych. Jeśli chodzi o obróbkę przewodów, szczypce oferują możliwość precyzyjnego i czystego cięcia kabli miedzianych i aluminiowych o maks. przekroju 5 x 2,5 mm² / Ø 15 mm, a także trzy oddzielne stacje do ściągania izolacji z przewodów o przekrojach: 0,75 mm², 1,5 mm² i 2,5 mm². Stacja zaciskania z trzpieniem umożliwia zaciskanie tulejek kablowych w zakresie 0,5-2,5 mm². Uniwersalne szczypce Wiha posiadają ponadto zintegrowaną stację ścinania wkrętów osprzętowych. Dzięki temu wkręty o maks. średnicy 3,3 mm można łatwo skrócić do pożądanej długości. Uniwersalne szczypce Wiha to również wydajność i wygoda. Sprężyna rozwierająca z możliwością włączania i wyłączania umożliwia płynną pracę, a wygodna dwukomponentowa rękojeść pozwala chronić dłonie i mięśnie. Po złożeniu szczypiec do ich przechowywania nie trzeba wiele miejsca. Szczypce poddawane są kontroli jednostkowej zgodnie z międzynarodową normą IEC 60900 i umożliwiają bezpieczną pracę w obszarze elementów znajdujących się pod napięciem do 1 000 V AC.
  Wymiary
  100 x 209 x 32 mm
  Normy
  Sprawdzone zgodnie z IEC 60900.
  Wskazówka
  Aby jak najdłużej cieszyć się produktem, zalecamy regularną konserwację jedną kroplą oleju.
  Zastosowanie
  Przeznaczone do zaginania oczek lub usuwania zadziorów z elementów plastikowych, chwytania i przytrzymywania przedmiotów płaskich i okrągłych, wykręcania i luzowania śrub sześciokątnych i nakrętek, cięcia kabli miedzianych lub aluminiowych, ściągania izolacji, zaciskania i skracania wkrętów osprzętowych.

   

  Opinie Klientów
  Zaloguj się
  Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...