Wczytuję dane...

STARMIX

Starmix to jedna z największych firm na rynku, która produkuje odkurzacze przemysłowe. Produkty Starmix wyróżniają się wysoką jakością, dbałością o szczegóły oraz wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych. Zarówno akcesoria do odkurzaczy, jak i odkurzacze warsztatowe Starmix to wieloletnia niezawodność i wysoki komfort użytkowania. Kupując Starmix, wybierasz profesjonalizm na najwyższym poziomie.

Odkurzacz Starmix to doskonały wybór

Odkurzacz przemysłowy marki Starmix sprawi, że Twoje miejsce pracy będzie zawsze czyste niezależnie od tego, jaki rodzaj pracy wykonujesz. Odkurzacze przemysłowe poradzą sobie z uciążliwym pyłem i kurzem, który powstaje w wyniku wiercenia, szlifowania czy cięcia. W zależności od modelu odkurzacze przemysłowe mogą także odkurzać wióry, mniejsze kawałki gruzu, smary czy drobne elementy metalowe. Utrzymanie porządku w warsztacie czy na budowie nigdy nie było takie proste. Czystość w miejscu pracy nie tylko poprawia komfort pracownika, ale także chroni inne elektronarzędzia przed uszkodzeniem w wyniku zapylenia.

Odkurzacz przemysłowy Starmix - zalety

Odkurzacze przemysłowe i kompatybilne do nich akcesoria Starmix zostały wykonane przy zachowaniu najwyższych standardów jakości. Odkurzacze Starmix wyróżniają się dużym pojemnikiem do magazynowania zanieczyszczeń, mocniejszym silnikiem czy większymi przewodami niż tradycyjne modele innych producentów. Odkurzacze przemysłowe wytwarzają duże natężenie przepływu powietrza oraz podciśnienie, dzięki czemu poradzą sobie z każdym zanieczyszczeniem. Przystosowane są do długotrwałej pracy w trudnych warunkach.

Zdecyduj się na odkurzacz warsztatowy Starmix

Odkurzacze warsztatowe Starmix są proste w obsłudze i gwarantują wysoki komfort eksploatacji. Dzięki szerokiej ofercie każdy klient znajdzie odkurzacz, który w pełni spełni jego potrzeby i oczekiwania, zarówno pod względem parametrów technicznych, jak i układu uchwytów, przełączników czy portów przyłączeniowych. Odkurzacz warsztatowy wyposażony jest w długi przewód elektryczny, który umożliwia operowanie urządzeniem na większych powierzchniach. Oprócz wysokiej jakości odkurzaczy oferujemy także wszystkie niezbędne akcesoria do odkurzaczy Starmix.

Zobacz więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Odkurzacz przemysłowy Starmix iPulse L-1635 TOP EWS SX018621 + Gratisy !!!

3299,00
Rodzaj zasilania: sieciowe
Moc (W): 1600
Klasa filtracji: L
Pojemność zbiornika (l): 35
Maksymalne podciśnienie (mbar): 280
Maksymalny przepływ powietrza (l/min): 4500
Waga (kg): 15,7
Gniazdo wtykowe: tak
Praca bezworkowa: tak
Praca na mokro: nie
Automatyczne czyszczenie filtra: tak
Produkt niedostępny!
Powiadom mnie o dostępności

Odkurzacz przemysłowy Starmix iPulse L-1635 Basic 018539

3225,00
Rodzaj zasilania: sieciowe
Moc (W): 1600
Klasa filtracji: L
Pojemność zbiornika (l): 35
Maksymalne podciśnienie (mbar): 280
Maksymalny przepływ powietrza (l/min): 4500
Waga (kg): 15,7
Gniazdo wtykowe: tak
Praca bezworkowa: tak
Praca na mokro: nie
Automatyczne czyszczenie filtra: tak