Wczytuję dane...

RUBI

Marka Rubi jest obecna na rynku od ponad 60 lat. Profesjonalne maszyny i akcesoria są znane i polecane przez profesjonalistów w ponad 140 krajach. Firma Rubi produkuje najwyższej jakości, specjalistyczne narzędzia do cięcia, układania, konserwacji, czyszczenia i wykańczania płytek ceramicznych. Wszystkie maszyny są tworzone w oparciu o najnowsze technologie i stale modyfikowane, aby uzyskać jak najlepszy efekt.

Narzędzia i akcesoria Rubi do układania płytek

Oferta firmy Rubi składa się ze wszystkich najpotrzebniejszych narzędzi i akcesoriów, które są konieczne w pracy profesjonalnego glazurnika. Poszczególne produkty różnią się pod względem parametrów technicznych i materiału wykonania, dlatego każdy klient z pewnością znajdzie produkt w pełni dopasowany do swoich potrzeb. W ofercie narzędzi i akcesoriów do układania płytek można znaleźć m.in.: urządzenia pomiarowe i poziomujące, pace, kielnie, obcęgi, krzyżyki, uchwyty mocujące, wiertła, tarcze, mieszarki, koronki do wiercenia na sucho i na mokro, nakolanniki i wiele innych.

Narzędzia i akcesoria Rubi do czyszczenia i wykańczania

Maszyny i akcesoria Rubi do czyszczenia i wykańczania prac glazurniczych gwarantują najwyższy standard wykonywanych czynności. Dodatkowo wpływają na poprawę komfortu pracy pracownika. Wszystkie narzędzia i akcesoria to nie tylko wysoka jakość, ale przede wszystkim przystępna cena. Maszyny Rubi umożliwiają profesjonalne wykończenie każdego, także nietypowego zlecenia. Dzięki akcesoriom tego hiszpańskiego producenta każda czynność będzie wykonana z największą precyzją.

Elektronarzędzia i narzędzia Rubi, dobierz akcesoria

Oferta marki Rubi to ponad dwa tysiące produktów, spośród których można skompletować pełen zestaw niezbędnych maszyn i akcesoriów w miejscu pracy. Elektronarzędzia m.in. przecinarki ręczne i elektryczne wyróżniają się prostą i intuicyjną obsługą oraz wieloletnią niezawodnością. Zakup maszyn i akcesoriów Rubi to inwestycja na bardzo długi czas. Urządzenia przystosowane są do pracy w każdych, nawet najtrudniejszych warunkach. Firma dba o ciągły rozwój, ulepszanie produktów oraz innowacyjność i przez cały czas wychodzi naprzeciw wszystkim potrzebom profesjonalnych glazurników.

Zobacz więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów