Wczytuję dane...

Rothenberger

Firma Rothenberger jest częścią marki Rothenberger AG. Powstała w 1949 roku i od dziesiątek lat uznawana jest za światowego lidera produkującego innowacyjne i nowoczesne narzędzia do obróbki rur, a także maszyn i urządzeń do technologii klimatyzacyjnej, kanalizacyjnej i środowiskowej. Firma Rothenberger odpowiedzialna jest w szczególności za dostawę produktów. Polski oddział Rothenberger Sp. z o.o. został założony w 1997 roku, jako jeden z kilku w tym czasie w Europie Środkowej i Wschodniej.

Rothenberger - sprawdzony producent narzędzi i akcesoriów

Narzędzia i akcesoria Rothenberger są obecnie eksportowane do kilkudziesięciu krajów w Afryce, Azji, Ameryce Północnej i Południowej, Australii i Europie. Marka posiada 250 patentów i znaków towarowych. Produkcja asortymentu odbywa się w kilkunastu fabrykach, w których wykorzystuje się najnowocześniejszy park maszynowy i w których pracują wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści z branży. Produkty Rothenberger powstają w oparciu o najnowsze technologie i panujące trendy, aby móc zaoferować klientom szeroką funkcjonalność i użyteczność oraz najwyższą jakość.

Niezawodne narzędzia Rothenberger na lata

Wysoko wydajne, niezawodne odporne na uszkodzenia, obciążenia i niekorzystne warunki w miejscu pracy narzędzia, maszyny i akcesoria tworzone są z myślą o profesjonalnych użytkownikach. Oferta firmy obejmuje obecnie ponad 6000 produktów, co tworzy największą, najnowocześniejszą i najbardziej kompletną linię narzędzi, akcesoriów i maszyn. W ofercie Rothenberger dostępne są przyrządy do m.in.: cięcia, gięcia, łączenia, zamrażania, płukania i czyszczenia rur, narzędzia do wiercenia i cięcia rur w technologii RODIA, zgrzewania rur z tworzyw sztucznych w technologii ROWELD, narzędzia ogólnego przeznaczenia czy produkty do kontroli wykrywania wycieków.

Dlaczego warto zaufać marce Rothenberger?

Marka Rothenberger od początku swojej działalności podąża za wyznaczonymi długoterminowymi celami. Jest ukierunkowana na tworzenie produktów o najwyższej jakości i obsłudze klienta na najwyższym poziomie. Firma dba o ochronę środowiska i odpowiedzialnie korzysta z zasobów oraz energii. Misją firmy jest rozwój, produkcja, dostarczanie i serwisowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych dla branży przemysłowej.

Tak szeroki i globalny zasięg działalności pozwala na łatwy dostęp do całej oferty produktów, a także na szybkie dotarcie do serwisu, jeżeli zajdzie taka konieczność. Obecnie firma Rothenberger ma na świecie 150 certyfikowanych punktów serwisowych.

Zobacz więcej
Sortuj według:
Wyświetl po produktów