Wczytuję dane...

PRO

PRO Sp. z o.o. z Bielska-Białej na rynku narzędzi budowlanych obecna jest już od 23 lat. Jako czołowy krajowy producent poziomnic, łat murarskich i kątownic stale wzbogaca i urozmaica swoją ofertę, stosując najnowocześniejsze technologie i opatentowane rozwiązania. Oferowane przez nią produkty są w stanie usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagającego klienta. Wychodząc naprzeciw obecnym, stale rozwijającym się potrzebom rynkowym, na bieżąco wprowadza na rynek nowe narzędzia pomiarowe: laserowe, cyfrowe i ogólnobudowlane.

Obecnie w ofercie PRO znajdują się poziomnice z serii PRO580, PRO600, PRO800 i PRO900. Są one cały czas  modyfikowane i ulepszane. W 2011 roku dokonano istotnych zmian w zakresie konstrukcji poziomnic serii PRO600. Z kolei w 2013 r. na rynek weszła nowa poziomnica serii PRO800.

Wszystkie narzędzia pomiarowe  i ich profile zostają poddawane testom na: zginanie pionowe i poziome, ściskanie oraz skręcanie. Przeprowadzone badania pozwalają na wypuszczanie na rynek jedynie produktów o najwyższej jakości. Dodatkowo PRO zapewnia klientom 10 LETNIĄ GWARANCJĘ na wskaźniki. Oznacza to, że libelle nie tracą swej dokładności wskazań, nie zachodzą mgłą i nie przeciekają.

Stosowanie najlepszych komponentów do produkcji libell i nowoczesnych technik
cyfrowych ich kalibracji, to gwarancja najwyższej jakości produktów firmy PRO
oraz długotrwałej bezawaryjnej pracy.

Trwały, czerwony kolor poziomnicy, charakterystyczny dla firmy PRO, uzyskuje się
w procesie malowania proszkowego i utrwalania termicznego za pomocą promieniowania
podczerwonego. Uzyskana w ten sposób powłoka jest odporna na ścieranie i uszkodzenia
mechaniczne. Oferta firmy PRO obejmuje także poziomnice produkowane na bazie profilu
anodowanego, charakteryzującego się wysoką twardością powierzchniową.

Misja firmy PRO WYZNACZAMY POZIOMY ma znaczenie szersze niż tylko produkcja wysokiej jakości narzędzi pomiarowych, wyznaczających poziomy w sensie dosłownym. Jest inspiracją do działania dla całej organizacji, nastawionej na nieustanny, wszechstronny rozwój i wprowadzanie na rynek budowlany satysfakcjonujących pod każdym względem produktów. 

Zdając sobie sprawę z faktu, że poszczególne etapy prac budowlanych wymagają zastosowania różnorodnych narządzi pomiarowych, w ofercie uwzględniono szeroką gamę urządzeń laserowych i cyfrowych.  Obok cyfrowych poziomnic i kątownic na szczególną uwagę zasługują nowoczesne lasery.

Od 2008 roku siedziba firmy mieści się przy ulicy Strażackiej 76. Tam też zlokalizowany jest  nowoczesny magazyn, umożliwiający obsługę coraz większej ilości wysyłek.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów