Wczytuję dane...

Mikasa

Mikasa

MIKASA to silna, międzynarodowa marka maszyn budowlanych, nr 1 w Japonii, nr 1 w Azji oraz nr 2 w Stanach Zjednoczonych. Produkty Mikasa są również popularne w krajach europejskich jak: Włochy, Francja.
MIKASA wypracowała swoją własna innowacyjną technologię reagującą na zmieniający się rynek i co za tym idzie zmieniające się potrzeby klientów. Nowa seria ubijaków MTX jest wcieleniem naszych materialnych i niematerialnych umiejętności, wiedzy oraz pasji tworzenia. Najwyższa 100%-owa, Japońska jakość i system kontroli ISO 14001 sprawia że w produkcji niema kompromisów. Najwyższej jakości komponenty oraz staranność montażu są gwarantem niezawodności naszych maszyn.

Ubijaki wibracyjne

UBIJAKI WIBRACYJNEMamy przyjemność przedstawić Państwu nowoczesną serię skoczków MTX oraz MT firmy MIKASA. Konstruktorzy nadali maszynom nowoczesny design, przy jednocześnie doskonałych parametrach wydajnościowych oraz ergonomii pracy maszyn. Oferowane przez nas ubijaki wibracyjne przeznaczone są do prac zagęszczających: wszystkich rodzajów podłoża, gdzie wymagany jest wysoki stopień zagęszczenia. Dzięki swoim niewielkim rozmiarom i zwartej budowie idealnie nadają się do pracy w wykopach oraz podczas naprawy i konserwacji dróg.Zagęszczarki jednokierunkowe

Zagęszcarki jednokierunkoweMIKASA oferuje gamę zagęszczarek wibracyjnych o wadze od 78 do 120 kg. Maszyny te przeznaczone są do zagęszczania piasku, żwiru i gruntów niespoistych. Zastosowanie płyty poliuretanowej pozwala na zagęszczanie kostki brukowej, a dzięki zastosowaniu zbiornika na wodę maszyny te stają się narzędziem do prac asfaltowych podczas naprawiania nawierzchni. Wszystkie maszyny wyposażone są seryjnie z zbiorniki na wodę i zraszacze do zagęszczania asfaltu.Zagęszczarki rewersyjne

Zagęszczarki rewersyjneMikasa to światowy lider w produkcji zagęszczarek rewersyjnych. Kilkadziesiąt lat doświadczeń pozwoliło stworzyć perfekcyjne, uznane na całym świecie maszyny. W ofercie MIKASY znajduje się cała linia klasycznych zagęszczarek rewersyjnych MVH od 120 do 550 kg. Nowością w ofercie MIKASY jest seria maszyn MVH-PAS, wyposażonych w miernik zagęszczenia gruntu od 340 do 550 kg.
Przecinarki

PrzecinarkiZ szerokiej oferty przecinarek firmy Mikasa, na początek wprowadzamy na rynek polski model uniwersalnej maszyny MCD-218CEH. Jest ona wyposażona w precyzyjny napęd śrubowy co pozwala pracować bardzo płynnie i zdecydowanie bardziej wydajnie niż klasyczną maszyną bez napędu. Przecinarka ta będzie uzupełnieniem naszych własnych maszyn serii SHARKY.
Walce wibracyjne

Walce wibracyjneWalce wibracyjne to największe maszyny zagęszczające w ofercie firmy MIKASA. Obecnie produkowane 3 modele, o ciężarze od 620 do 730 kg, w pełni wypełniają lukę pomiędzy zagęszczarkami rewersyjnymi a dużymi walcami z siedziskiem. Wszystkie maszyny wyposażone są w silniki diesla.

 
Marka MIKASA rozpoznawana jest na całym świecie. Jej pozycja jest ustabilizowana przez dziesiątki lat działalności, a produkty postrzegane jako godne zaufania i charakteryzujące się wyjątkowo wysoką jakością. Nasi partnerzy biznesowi, dilerzy na całym świecie oferują najwyższy poziom obsługi z czego jesteśmy bardzo dumni.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów