Wczytuję dane...

Metabo

Dlaczego warto wybrać Metabo?

  • Każdego dnia produkty Metabo sprawdzają się pod względem efektywności – w profesjonalnych zastosowaniach i w najcięższych warunkach na całym świecie.

  • Profesjonaliści, którzy dają z siebie wszystko muszą móc w 100% polegać na swoim partnerze.

  • „W najtrudniejszych momentach” to motto naszej międzynarodowej marki, które w autentyczny i rzetelny sposób przedstawia zastosowanie naszych narzędzi na budowach całego świata.

  • Nasz wizerunek podkreśla to poprzez wyraźną i charakterystyczną dla marki prezentację produktów.

Metabo - Siła innowacji i sztuka inżynierska

Made in Nürtingen, Germany

  • Ważne momenty w historii firmy Metabo pokazują nasze pochodzenie i przywiązanie do sztuki inżynierskiej „made in Germany“. Od samego początku nazwa naszej firmy symbolizuje wysokiej jakości produkty od profesjonalistów dla profesjonalistów.

  • Nasz siedziba znajduje się w Nürtingen i stąd prowadzimy działalność na całym świecie, łącząc w ten sposób dynamikę firmy średniej wielkości z otwartością na świat charakterystyczną dla globalnego koncernu.

  • Jesteśmy mobilni, skoncentrowani na osiąganiu celu i elastyczni. Mamy odwagę weryfikować rozwiązania, które w przeszłości odniosły sukces. Jesteśmy przy tym zawsze gotowi do wytyczania nowych dróg. Siła innowacji i krótkie okresy konstrukcyjne (strategia platformy, Rapid Prototyping itp.) wdrażane do produkcji na miejscu tworzą podstawę wydajnych systemowych rozwiązań produktowych wysokiej jakości.

Historia - marka Metabo

W 1923 roku Albrecht Schnitzler skonstruował pierwszą wiertarkę ręczną. Stała się ona źródłem nazwy Metabo. Dzisiaj tradycyjne przedsiębiorstwo zatrudnia 1800 pracowników, z czego 1050 w Nürtingen w Niemczech. 25 spółek zależnych oraz ponad 90 przedstawicielstw dba o to, aby najlepsze rozwiązania Metabo trafiły do prawie wszystkich krajów.

Oprócz modeli przewodowych oraz pneumatycznych wdrażamy konsekwentnie wizję bezprzewodowego placu budowy. Jesteśmy liderami w technologii akumulatorowej i staramy się zapewnić profesjonalistom więcej swobody z zachowaniem możliwie najwyższej wydajności. Metabo posiada ponad 700 patentów i praw ochronnych. Pochodzący ze Szwabii oferent solidnych, wydajnych i ergonomicznych rozwiązań dla profesjonalistów projektuje i produkuje urządzenia dla użytkowników z branży budowlanej, remontowej, rzemiosł metalowych oraz przemysłu.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów
Produkt dostępny!

Pompa ogrodowa Metabo P 3300 G (600963000)

429,90
Rodzaj zasilania: elektryczne
Moc (W): 900
Maks. wysokość podnoszenia wody (m): 8
Maks. wydajność (l/h): 3300
Waga (kg): 11,1
Rodzaj pompy: powierzchniowa
Maks. ciśnienie (bar): 4,5