Wczytuję dane...

Knipex

Specjaliści od szczypiec

Naszą podstawową ideą jest specjalizacja. Tylko jako specjaliści możemy zaoferować naszym klientom najwyższą wydajność i przetrwać w warunkach globalnej konkurencji. W ciągu ponad 140 lat zgromadziliśmy bardzo obszerną wiedzę na temat szczypiec i produkcji, która znajduje odzwierciedlenie w każdych narzędziach firmy KNIPEX.

To, co wiemy dzisiaj i to, co możemy zrobić na dzień dzisiejszy, nie wystarczy na przyszłość. Dlatego pracujemy nad ciągłym doskonaleniem w każdym obszarze firmy: w zakresie produktów, procesów, naszej organizacji i naszych

Jakość ma znaczenie

Decydujące znaczenie dla funkcjonowania szczypiec ma precyzja ich wykonania: bez odpowiedniej dokładności nie może być mowy o niezawodnym cięciu, chwytaniu i zaginaniu, a także o pracy bez luzu. Ścisłe tolerancje, których przestrzeganie zapewniamy dzięki nowoczesnej technologii produkcji, pozwalają nam spełnić surowe wymagania jakościowe.

Wymogi te spełniamy poprzez rygorystyczne pomiary i testy wykonywane po poszczególnych etapach produkcji i pod koniec całego procesu. Stosujemy najnowocześniejszą technikę pomiarową i długoterminowe systemy testowe, jak również praktyczne testy rutynowe wykonywane ręcznie.

Aby nasze szczypce spełniały wymagania użytkowników i nasze wysokie standardy, stosujemy tylko wybrane stopy stali walcowanych zgodnie z naszymi specyfikacjami.

Innowacje z „think tank”

Zawsze lepsze szczypce - to naczelna zasada, której realizacji służą nasze kompetencje i kreatywność. Opracowujemy nowe szczypce i optymalizujemy istniejące modele, aby praca była jeszcze wydajniejsza i łatwiejsza.

To stanowi dla nas motywację, aby stale wymyślać niekonwencjonalne rozwiązania, które wyznaczają standardy: nowe sposoby przenoszenia sił, łatwiejszą i szybszą obsługę, łączenie różnych funkcji w jednym narzędziu oraz pomysłowe rozwiązywania problemów do zastosowań specjalnych. Oszczędza to energię i czas oraz pozwala osiągnąć lepsze wyniki pracy przy mniejszym wysiłku.

Ponad 400 maszyn to efekt naszej wiedzy fachowej gromadzonej przez pokolenia. Wiele z nich budujemy sami, a te zakupione są dostosowywane do naszych specjalnych wymagań. W wielu przypadkach sami tworzymy oprogramowanie do sterowania i obsługi maszyn.  Czytaj dalej...

Sortuj według:
Wyświetl po produktów