Wczytuję dane...

Eibenstock

O Firmie:

Firma została założona w 1919 roku i od początku specjalizuje się w produkcji profesjonalnych elektronarzędzi do intensywnej pracy na budowie. Dzięki takiej strategii, nastąpił wzrost produkcji osiągany w ciągu kolejnych lat. Powyżej 90% wszystkich podzespołów maszyn produkowane jest w własnych fabrykach.

Z dumą możemy powiedzieć, że marka EIBENSTOCK cieszy się dobrą opinią w branży przemysłowej i budowlanej. Podstawą tego jest połączenie: długoletniej tradycji z aktualnymi kierunkami rozwoju, dobrze wykształcona i wykwalifikowana kadra, najnowsza technologia produkcji, rozbudowany system zapewnienia jakości oraz kreatywny zespół dziłający w ramach dynamicznego zarządzania.

Jeteśmy liderem w opracowywaniu innowacyjnych produktów, eksportowanych do ponad 50 krajów. Oferta zawiera: ręczne wiertarki, wiertnice diamentowe, mieszarki, bruzdownice, szlifierki, do betonu, piły diamentowe, polerki, zacieraczki, wkrętarki, maszyny do wygładzania tynków i płyt izolacyjnych , specjalne
narzędzia elektryczne i silniki napędowe.

Dzięki inwestycjom w zakresie produkcji silników i skrzyni biegów, firma jest w stanie zaspokoić wysokie wymagania międzynarodowych klientów z korzystnym stosunkiem ceny do jakości.

Nasze niezawodne produkty i profesjonalizm mówią same za siebie.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów