Wczytuję dane...
1049,00
Model: 115000R
Producent: REMS
Gwarancja: (zobacz szczegóły) 12 miesięcy
Kod producenta: 115000R
Waga produktu: 8 kg
Realizacja zamówienia: 24 godziny
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!

REMS PUSH POMPA KONTROLNA Z MANOMETREM SZCZELNOŚCI 115000R

 
Cechy produktu:

•Uniwersalne zastosowanie W instalacjach sanitarnych, grzewczych, słonecznych i tryskaczowych, przy systemach powietrza, pary i w chłodnictwie, instalacjach olejowych, kotłowniach i zbiornikach ciśnieniowych.


Konstrukcja
Mocne, sprawdzające się na budowie wykonanie z metalu wytrzymujące duże obciążenia. REMS Push z odpornym na korozję, powlekanym proszkowo pojemnikiem
z blachy stalowej o pojemności 12 l. Odporna na skręcanie dźwignia z ergonomicznym uchwytem, przestawiana jako uchwyt do noszenia. Odporny na ścieranie tłok z mosiądzu Ø 30 mm. Wąż ciśnieniowy z ½"-przyłączeniem. Płyta rozdzielcza ze stabilną osłoną manometru. Precyzyjnie wyskalowany manometr, p ≤ 1,6 MPa/16 bar/232 psi, do odczytu zmian ciśnienia w zakresie 0,01 MPa/0,1 bar/1,45 psi przy sprawdzaniu na szczelność zgodnie z DIN 1988, jako osprzęt.

Pojemnik ze stali nierdzewnej
REMS Push INOX z pojemnikiem ze stali nierdzewnej o pojemności 12 l.Dla niezwykle długiej trwałości.

Zasada działania
Sprawdzanie ciśnienia i szczelności przy pomocy wody lub oleju. System podwójnego zaworu do niezawodnego wytwarzania ciśnienia z kulką ze stali nierdzewnej. Duża wydajność tłoczenia poprzez długi posuw, precyzyjne ustawianie ciśnienia poprzez krótki posuw. Wąż ciśnieniowy zbrojony siatką zapobiega zafałszowaniu wyników pomiarów.


Dostarczone wyposażenie:

REMS Push. Ręczna pompa kontrolna z manometrem, p ≤ 6 MPa/60 bar/870 psi, do sprawdzania na ciśnienie i szczelność instalacji rurowych i zbiorników do 6 MPa/60 bar/870 psi. Odporny na korozję, powlekany proszkowo pojemnik z blachy stalowej o pojemności 12 l. Wąż ciśnieniowy 1,5 m z ½"-przyłączeniem. W kartonie.

Nr art. 115000R

Opinie Klientów
Zaloguj się