Wczytuję dane...
Model: 172012
Producent: REMS
Gwarancja: 12 miesięcy
Kod producenta: 172012 R220
Waga produktu: 56 kg
Realizacja zamówienia: 3 dni
Koszt wysyłki od: 128.00 PLN
5480,00 PLN*
9029,00 PLN*
Oszczędzasz 3549.00 PLN
* z podatkiem VAT
 

Seger credit agricole


Credit Agricole

Kalkulator raty

Santander Consumer Bank

Kalkulator- oblicz raty

Maszyna do czyszczenia rur REMS COBRA 22 SET 16+22 172012

 
Cechy produktu:

REMS COBRA ELEKTRYCZNA MASZYNA DO CZYSZCZENIA RUR

Poręczne, silne, zwarte maszyny do szerokiego zastosowania przy czyszczeniu rur i kanałów. Szybkoobrotowa z łączonymi spiralami. Niezawodna technika. Do rur o średnicy 20 - 250 mm Do spirali czyszczących o średnicy 8, 16, 22, 32 mm Wszystkie spirale i narzędzia czyszczące do rur można stosować także w urządzeniach innych producentów.

Rems Cobra - czysta rura - łatwo i szybko. Szybkie obroty - łączone spirale, zakres pracy do 100m. Doskonałe w działaniu łańcuchy czyszczące i frezy do 740 obr/min. Zamknięte wrzeciono napędowe chroni silnik i przekładnię przed brudem i wodą.

Szybkoobrotowy zespół napędowy z łączonymi spiralami:
Szybkoobrotowy zespół napędowy, 740 obr/min (Rems Cobra 22) względnie 520 obr/min (Rems Cobra 32), z łączonymi spiralami, łańcuchami czyszczącymi lub frezami, zapewniają skuteczną, szybką pracę. Także w trudnych sytuacjach, np: przy twardych czopach i twardych złogach. Spirale można łączyć w zależności od potrzeb do długości do 70 m (Rems Cobra 22) względnie do 100 m (Rems Cobra 32). Niepotrzebne jest wzmocnienie obrotu przy długich spiralach czyszczących.

Konstrukcja:
Silna, praktyczna, zabezpieczona przed bryzgami wody. Bezobsługowa. Małe wymiary, niewielka waga, maszyna Rems Cobra 22 tylko 19 kg, maszyna Rems Cobra 32 tylko 24 kg. Ramy maszyny z odpornego na skręcanie odlewy aluminium z osłonami z odpornego na uderzenia tworzywa. System zaciskania umieszczony poza obudową maszyny, przelotowe, zamknięte wrzeciono napędowe dla spiral czyszczacych - to ochrona silnika i przekładni przed brudem i wodą. Wąż prowadzący zapobiega uderzeniom spirali, oraz zabrudzeniu otoczenia. Nogi z nakładkami gumowymi gwarantują stabilność, nie niszcząc podłoża.

Wysokowydajne spirale czyszczące:
Specjalnie hartowane. Duża giętkość umożliwia łatwy posuw również w wąskich kolankach rur. Dzięki szybkozłączkom przedłużanie i skracanie jest błyskawiczne. Złącze w kształcie T z zatrzaskiem w postaci wymiennegokółka na sprężynie. Manualny posuw do pracy z wyczuciem. Standardowe spirale czyszczące do uniwersalnych prac udrożnieniowych, bardzo elastyczne, szczególnie przydatne do ciasnych, lub w dużej ilości występujących łuków.
Spirale czyszczące S z grubego drutu, dla szczególnie trudnych do przejścia zatorów, np: do przecinania korzeni. Spirale czyszczące z rdzeniem z odpornego na warunki atmosferyczne i temperaturę tworzywa sztucznego zapobiegają osadzaniu się na nich brudu i wplątywaniu w zwoje włókien tworzących zator. Napęd maszyną Rems Cobra 22, Cobra 32 lub maszynami innych producentów.

Szczęki do napędu spirali:
Szczęki z wysokiej jakości hartowanej stali, odporne na ścieranie i dokładnie spasowane. Natychmiastowe dokładne zaciskanie i luzowanie spirali czyszczącej - optymalne sterowanie, przenoszenie sił i pewność działania.
REMS Cobra 22: Do wyboru spirale czyszczące 16 lub 22 mm, bez wymiany szczęk. Spirale czyszczące 8 mm z przyłączanym bębnem i zespolonymi cęgami zaciskowymi jako osprzęt*. REMS Cobra 32: Do wyboru spirale 22 i 32 mm, bez konieczności zmiany szczęk zaciskowych. Spirale 16 mm ze szczękami 16, jako osprzęt. Spirale 8 mm z przyłączanym bębnem 32/8 i zespolonymi szczękami zaciskowymi, jako osprzęt*.

Napęd: 
Bardzo mocny, cicho pracujący silnik kondensatorowy z dużym momentem obrotowym, 750 W (Rems Cobra 22), 1050 W (Rems Cobra 32), prawe i lewe obroty. Pełne przeniesienie wydajności silnika przez nieześlizgujący się bezobsługowy pasek zębaty. Przelotowe zamknięte wrzeciono napędowe. Zamknięte bezobsługowe łożyska kulkowe. Szybkie i pewne wprowadzanie do pracy i luzowanie spirali czyszczących dzięki mocnej centralnie ustawionej dźwigni z centralnym przekazywaniem siły. Dźwignia jest jednocześnie bez dodatkowego zabezpieczenia uchwytem przenośnym.

Dostarczone wyposażenie::
Rems Cobra 22. Elektryczna maszyna do czyszczenia rur 20 - 150 mm. Napęd z bezobsługowym paskiem zębatym, silnik kondensatorowy 230V, 50Hz, 750W, prawe i lewe obroty, wąż prowadzący.

SET 16 + 22:
- 5 spiral 16 mm x 2,3 m w koszu,
- wiertło proste 16,
- wiertło obłe 16,
- zebate wiertło piórowe 16/25,
- bolec do rozłanczania 16,
- 5 spiral 22 mm x 4,5 m w koszu, 
- wiertło proste 22,
- wiertło wycofujące 22,
- wiertło lejkowe 22,
- zębate krzyżowe wiertło piórowe 22/35,
- bolec do rozłanczania 22,
- 2 pary rękawic prowadzących,
- skrzynka z blachy do narzędzi z każdego zestawu.

Opinie Klientów
Zaloguj się