Wczytuję dane...
Model: 23345
Producent: Proxxon
Gwarancja: 24 miesięcy
Kod producenta: PR23345
Waga produktu: 2 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Koszt wysyłki od: 13.90 PLN
284,00 PLN*
* z podatkiem VAT
 

Seger credit agricole


Credit Agricole

Kalkulator raty

Santander Consumer Bank

Kalkulator- oblicz raty

Klucz dynamometryczny PROXXON MicroClick 3 - 15 Nm PR23345


Znajduje zastosowanie przy rowerach. Do napraw i montażu ważnych komponentów.
Automatyczne zwalnianie blokady: wyraźnie słyszalny i wyczuwalny sygnał w momencie osiągnięcia wybranego momentu obrotowego. Nastawienie momentu obrotowego odbywa się poprzez wysuwanie i obrócenie pierścienia na końcu rękojeści. Czytelna skala nastaw i dodatkowa mikro-skala do precyzyjnych regulacji. Skala posiada gradację co 0,4Nm. Napęd 1/4" (6,3 mm) z adapterem dla standardowych bitów. Przełącznik obrotów prawo-lewo. Dokładność +/-4%. Całkowita długość 195 mm.

- Napęd 1/4". Praktyczny przełącznik obrotów prawo-lewo.
- Każda sztuka kalibrowana i sprawdzana. Trwałe laserowe oznaczenie numeru seryjnego wyrobów.
- Czytelny wskaźnik analogowy z dodatkową mikroskalą do precyzyjnych regulacji.
- 2 lata gwarancji również przy zastosowaniu przemyłowym!

PROXXON – dla profesjonalistów!

Klucze i narzędzia ręczne PROXXON produkowane są w jednej z największy fabryk na świecie, z zachowaniem najnowszych technologii i najwyższych normy DIN/ISO. Siedziba PROXXON znajduje się w Niemczech, gdzie trwają ciągłe prace nad zwiększeniem wytrzymałości kluczy i nasadek, oraz nowej konstrukcji, która będzie mogła przenosić jeszcze większe siły, przy zachowaniu nienaruszonych krawędzi i kantów.

Podstawowym składnikiem przy wyrobie wszystkich elementów jest stal CrV 31 CrV3 z wysoką zawartością związków węgla, dla zwiększenia twardości wykonywanych elementów. Serce każdego zestawu, czyli grzechotka wykonywana jest z jednolitego elementu (bez spawania) z dużą ilością zębów jednocześnie zazębiających się, umożliwiając przenoszenie ekstremalnych momentów.